Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan akit erős pánikbeteg...

Van olyan akit erős pánikbetegként császároztak?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon erős pánikbeteg vagyok illetve mivel a vérnyomásom és a pulzusom is elég magas ezért az orvosom úgy döntött császározni fognak..

Természetesen mindent a babámért bele törődtem a sorsomba nem én vagyok jelenleg a legfontosabb viszont érdekelne hogy járt e még így valaki és adnak e nyugtatót mert 99% hogy durva pánikrohamom lesz.. tud róla persze a doki hogy ilyenem van de szeretnék megismerkedni hasonló storykkal ha valakinek volt hasonló tapasztalata.


2022. jan. 9. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Pánikbetegként mondom, hogy ez a legnevetségesebb indok császárra, a 2. természetes szülésemre készülök, az elsőnél amit indítottak az utolsó dolog volt ami eszembe jutott az volt, hogy rohamot kapjak, a világomról nem tudtam. Császárnál viszont készülj fel a rohamra, onnantól hogy megkapod az érzéstelenítőt és elkezd lezsibbadni a lábad amit nem tudsz mozgatni, még azok is nagy arányban pánikrohamot szoktak kapni akik nem is pánikbetegek, úgyhogy esélyesen jól le fognak szedálni amikor az egekben lesz a pulzusod és örülhetsz ha felfogod majd hogy mi történik körülötted.
2022. jan. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pulzus és a vérnyomás magassága indok a császárra, a pánikbetegség nem indok.
2022. jan. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán nem biztos, hogy pánikrohamot kapsz a császár alatt, sok pánikbeteg éppen akkor kap rohamot ha minden nyugis körülötte és semmi kiváltó ok nincs. De ha esetleg rohamot kapsz tudnak nyugtatót adni. Megoldják, ne aggódj!
2022. jan. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
En is panikbeteg vagyok de egyetértek az előttem szoloval, én attól kapnék rohamot ha egyszercsak nem érezném kezem labam az érzéstelenítés miatt..
2022. jan. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Engem szülés után hónapokkal diagnosztizáltak pánikbetegséggel, de maga a pánikbetegségem terhesség alatt alakult ki. Tehát pánikbetegként szültem. Az utolsó pillanatig úgy volt, hogy természetesen szülök, de végül kiderült, hogy több ok miatt nem lehet, így császárom volt. Hidd el, hogy annyira el leszel foglalva a szülés folyamatával, hogy eszedbe nem fog jutni pánikolni. Legalábbis nekem nem jött elő semmilyen roham.
2022. jan. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 flora08 ***** válasza:
100%
Ugyan már, miért kéne szerencsétlent leszedálni az érzéstelenítés után? 🤦 Ezt nagyon durva így kijelenteni. Én nagyon féltem a császármetszéstől, előtte még soha nem volt műtétem, nem kellett kórházban feküdnöm, viszont egy vérvételtől képes vagyok elájulni. Amíg kismama voltam, minden alkalommal kértem, hogy feküdhessek, mert féltem a rosszulléttől. A fiam születésekor délelőtt 9-től délután fél 3-ig feküdtem a CTG-n, mert rengeteg műtét volt aznap, "vártam a soromat". A szülésznő durván, kapkodva helyezte fel a katétert, nagyon fájt. Órákkal később is. Mikor a műtőben megkaptam az injekciót és kezdtett hatni, az első gondolatom az volt, hogy de jó, nem érzem a fájdalmat. Aztán csak szurkoltam, hogy a fiammal minden rendben legyen. Tudom, nem vagyunk egyformák, de ijesztgetni sem kell a kérdezőt 😔 Minden jót kívánok Neked!
2022. jan. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha altatnának. Nem is értem miért nem teszik, sokkal biztonságosabb.
2022. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 3.babám születésénél volt az első rohamom a szülőszobán.Császárra voltam előjegyezve. Nyugtatót kaptam. Sajnos nem sokra emlékszem emiatt a babám születésére.
2022. jan. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!