Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az normális ha 22. Hétben...

Az normális ha 22. Hétben vagyok és az orvosom egyáltalàn nem tudja a császár idöpontját?

Figyelt kérdés
Aszmás vagyok ezért lesz császár, tehát a fájások elött kell de az orvosom egyáltalan nem tud idöpontot mondani, tudom még van böven idö de akkor is
2022. jan. 10. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Még nem tudja, mikor megy nyaralni, majd meglátja, és ahhoz képest fogsz szülni. Fő, hogy a gyereknek jó legyen, ugye.
2022. jan. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

LOL az asztma mióta csm indok?

Én is az vagyok, még sem ez miatt lettem sürgősségi császáros.

Na mindegy



22.héten mégis mit szeretnél? A legtöbb kórházban eltérő a programozott csm időpontja.

Értsd - van ahol csak 40.hét után, van ahol 39.hetet betöltve császároznak.

Egy program csm nyílván nem úgy meg, hogy csak beírja hónapokkal előtte..

Meg kell tervezni, a műtőt is le kell foglalni, de ezt nyílván max napokkal előtte fogják,ha probléma mentes a terhesség..

2022. jan. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Manapság már minden minden miatt császároznak. Gondolom egy nagyobb város korházáról van szó. Tavaly előtti statisztikám van az egyik fővárosi korházból, a szülések 62%-a volt császár. Ebből kb. 50% nem indokolt. El is mondta az egyik ott dolgozó orvos nekem, hogy azért van, mert alig van szabad időpontjuk szüléshez, a császár meg jóval gyorsabban megy. Gondolom kérdező te is beleestél ebbe, csak ezt nem szokták megmondani szemtől szemben. A fő kérdésre is ugyan ez a válasz. Azért nem tudja a császár időpontját, mert olyan sokan vannak, hogy nehéz pontosan időzíteni.
2022. jan. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Asztmás vagyok. Két gyereket szültem természetesen. Szerintem én abba fulladtam volna bele, ha hanyatt fektetnek, kikötöznek, és végighallgathattam volna ahogy műtenek.
2022. jan. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

1. Az asthma nem császár indikáció.

2. 22 hetesen mi a töknek kellene időpont? Általában betöltött 39 hét után van az elektív császár, az még 17 hét...több, mint 4 hónap. Ennyire előre még műtéti előjegyzés sincs...

2022. jan. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a 38.héten kaptam tőle időpontot. Akkor már aznapra nem volt semmi betervezve neki előre.

Ezen ne stresszelj ráér még.

2022. jan. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!