Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Holnap lesz egy hete, hogy...

Holnap lesz egy hete, hogy megcsászároztak, ma szedték ki a varratokat. A hasam kicsit rálóg a vágásra, mivel fedhetném be, hogy ne fertőzzön el?

Figyelt kérdés
2008. dec. 15. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fog elfertőződni, de a hasszorítót szokták ajánlani. Én mondjuk nem használtam semmit, semmi bajom sem lett, 7 hete császároztak.
2008. dec. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem sem fog elfertőződni, nekem is rálógott az elején, nem lett baj. viszont én a hasszorítót nem ajánlanám császár után. Én próbáltam, de utána csak jobban fájt a seb.
2008. dec. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Esetleg 1 réteg gézzel beboríthatod,hogy tudjon levegőzni is a seb.Ha esetleg bele is ragadna vízzel kiázik.Vizes vattával beecseteled ahol beleragadt és kész.
2008. dec. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! 6 hete szültem császárral, nem tettem a se bre semmit sem, haskötőt sem használtam. Amikor a var kezdett lepotyogni, akkor kentem be zuhanyzás után körömvirág krémmel. Szerintem a haskötőnél sokkal jobb a szoptatás. Nekem már nagyon szépen visszahúzódott a hasam, pedig szülés után olyan nagy volt, mint 5 hónaposan!
2008. dec. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!