Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés utáni kérdés?...

Császármetszés utáni kérdés? 2 hete vették ki a varratokat, de ahol megkötötték a cérnát, szóval a csomó benn maradt. Azt nem vette ki a doki. de már 2hete ott van. Ki fog esni? Vagy mi lesz vele?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Hát elég laza vagy, ha azért nem mentél vissza az orvoshoz. Ez lenne a minimum, a hálapénzből meg vissza kérnék egy tizest...! Szegény gyereked, ő is majd ha elesik, csak félig fogod bekötni a sebét?:O
2011. okt. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi, hogy nem a kérdésemre kaptam választ.egyébként hálapénzt csak a 6hetes kontrollon kap(na) a doki.de azért nem izgatott eddig a dolog, mert elég jó orvos,gondoltam csaknem hagy úgy benn cérnát, hogy az baj legyen, de most már 2 hét elteltével jó lenne ha "eltűnne" onnan.
2011. okt. 23. 13:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem hagytak bent cérnát.Mindenképpen menjél vissza a dokidhoz,ne várj vele.
2011. okt. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem bennemaradt ugyan igy és a 6 hetesen kiszedte. Semmi gond nem volt belőle én közben rákérdeztem és mondta nem gáz.
2011. okt. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is maradt bennvarrat,semmi gondot nem okoz,majd valamikor kijön!Ha nincs begyulladva,stb.akkor nem gáz.
2011. okt. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia!

Az első idióta ne foglalkozz vele!

Nekem is bent maradt, azt mondta a doki, h magától ki fog esni, de ha engem zavar akkor ne várjuk meg és kiszedi! Én a 6 hetesen kértem, h szedje inkább ki!

2011. okt. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó! Már ne is haragudj, de hogy mersz idiótának nevezni valakit?
2011. okt. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem már 3 éves volt a fiam,mikor a belső varrás/fehér cérna/kijött.De úgy viszketett,alig vártam,hogy haza érjek.A másik mütétnél kb 10 év után jöttek ki a csomók.Klinikán voltam épp,Belklinikán a doktornő mondta mutassam már meg a prof-nak,mert még ilyet nem látott.Na nem volt egyszerű a műtét,de elmlt.Eszembe nem jutott volna,hogy vissza kérjem a hálapénzt.
2011. dec. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!