Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés a Szent Imre Kórházban...

Szülés a Szent Imre Kórházban vírushelyzet óta?

Figyelt kérdés

Leginkább arra lennék kíváncsi mennyire segítőkészek, apuka bent lehetett-e stb.

Nekem valószínűleg császármetszésem lesz, farfekvés miatt, de nagyon szeretném ha a párom bent lenne velem.



2022. jan. 24. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Fogadnak-e ott egyáltalán most a szülészeten? Tudom, nem azon az osztályon volt a tűzeset, de gondolom, az most bekavar a kórháznak.
2022. jan. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1

Március végére vagyok kiírva gondolom akkor már igen:)

2022. jan. 24. 20:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Van fb csoport ott sok dologról információt gyűjthetsz. Egyébként ha március végére vagy kiirva simán beforulhat még az nagyon messze van


Jelenleg természetes szülésnél bent lehet az apa negatív covid teszttel, aranyora utan haza kell mennie és látogatni sincs lehetőség. Császárnál nem tudom mi a helyzet jelenleg

2022. jan. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szent Imre kórházban szültem/szülök a fb csoport neve
2022. jan. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Sajnos a 12. hét óta így van már elég kevés az esély rá, hogy befordul, de remélem.

2022. jan. 24. 22:52
 6/9 anonim ***** válasza:

Butaság a 12. héten azzal foglalkozni, hogy fekszik a baba... sokaknak az utolsó hetekben fordul be, semmi köze hozzá, hogy a második trimeszterben hogy fekszik.

Nekem is összevissza volt. Az első terhességnél a harmadik trimeszter elejére már befordult, és úgy maradt, előtte végig "faros" volt. Most a második gyerkőc egyik UH-n már befordult, aztán most mégse... 32 hetesen mondta a doki, hogy van még bőven helye, simán befordulhat (március közepére vagyok kiírva). Szerintem még ne könyveld ezt el teljesen magadban. :) Drukkolok!

2022. jan. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem 33.dik heten furdult be. :) meg siman van ideje.
2022. jan. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Esetleg azt meg tudjátok mondani hogy lehet-e szülésznőt fogadni, és ha igen milyen tarifával dolgoznak?
2022. febr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, nem tudom pontosan de 50-100 ezer között,viszont annyira be vannak telve hogy gyakorlatilag pozitív teszt után már érdemes keresni őket
2022. febr. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!