Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan viselik, kezelik a...

Hogyan viselik, kezelik a kisgyermekeitek a jelenlegi helyzetet? Mennyire értik, meg vannak-e rémülve, mennyiben szokatlan és zavaró számukra a pandémia és az ebből fakadó problémák?

Figyelt kérdés

2020. nov. 30. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Le se szarja, olyan mint amúgy mindig mi meg eleve nem vagyunk ezek a pánikolós fajta emberek. Betartjuk a szabályokat, viseljük a maszkot és többet vagyunk itthon, ezeket megszokta a gyerek. Vészmadárkodni meg ezzel terhelni őt nem szoktuk, kb szóba se kerül ez a téma itthon, amúgy 2,5 éves.
2020. nov. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

7-9-12 évesek. Teljesen természetesen kezelik a suliban a maszkot, takarítást, egyebeket. Értik, miért nem megyünk a dédihez, és miért nincs táncóra délután, bár sajnálják mindkettőt. A nagynak másodjára volt online oktatás, szereti, csak kicsit hiányoztak a haverjai.

Félni nem félnek, mert mi sem tesszük, csak óvatosak vagyunk, amennyire lehet.

2020. nov. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

A lányom 4.5 éves. Minden nap megkérdezi, hogy miért kell maszkot viselni, és én minden nap elmondom neki. :)

Nem fogyatékos a gyerek, csal autista, és egy kicsit (nagyon) szeret ismételgetni.


Amúgy semmi extra.

Mi járunk anyukámhoz, ő 62 éves, de nyugdíj mellett is dolgozik (óvónő).

Dédi már nincs sok, egy dédipapa van neki, hozzá nem megyünk.


Alapvetően nem viseli rosszul.

2020. nov. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
7 és 5 évesek, le se szarják
2020. nov. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
6 és 8 évesek. Érinti őket az ovi, suli miatt is. Eleinte még tavasszal érdeklődtek, a nagyobbon azt is láttam, hogy kicsit megijedtek. De megbeszéltük, hogy nem kell félni, és aztán nem is volt gond. Aztán elkaptuk mindannyian. Most már nem félnek egyáltalán a vírustól, mert látták, hogy túléltük. Szerencsére van még ovi meg iskola is. Nem szeretik a bezártságot.
2020. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4 éves a tesóm. Az ovi miatt érzékeli hogy valami nem OK. Meg ugye a maszkviselés is nyilván feltűnik neki... De gyakran beszálgetünk vele erről.
2020. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2 éves, nem tudja még felfogni ezt. De remélem mire nagyobb lesz, akkor már változni fog a világ egy pozitív irányba.
2020. dec. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van egy 3 évesem és egy 10 hónaposom. Én tanulok és most voltam gyakorlaton.1 hét után bezárt a bölcsi és az ovi is mert lettek pozitív tesztek.Köztük én is.1 hete vagyunk itthon. Nem érti miért nem mehetünk ,feszült dura a légkör.Ez mellett küzdünk magával a betegséggel is türelmetlen vagyok,fájnak az ízületim a torkom stb szval nem egyszerű.
2020. dec. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2020. dec. 6. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!