Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a tegnap éjjel elkezdődött...

STia kérdése:

Ha a tegnap éjjel elkezdődött 10perces fajásaim délelőtt nem gyarapodtak,hanem délutánra megritkultak lassan 1órásra ami azóta is tart, egész éjjel és ma délelőtt is 1,2 óránként,ez viszont erősebb és néhány percesek. Ez így normális és meddig?

Figyelt kérdés

2022. jan. 27. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:

hány hetes vagy?

én szerintem még éjjel indultam volna a kórházba 😁

mindenesetre a helyedben bemennèk megnézetni hogy mi a helyzet :)

lehet hamarosan gyakrabbak lesznek a fájások.

2022. jan. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
39.hétben vagyok. Épp a tegnap volt az utolsó nőgyógyászati vizsgálatom is,reggel 8kor oda mentem előbb, de a nőgyógyászhoz is azt mondta mivel első baba nem kell rohanni a kórházba, várjak amíg gyakoribbak lesznek a fájások de épp az ellenkezője történt,majd délután amikor enyhültek ,hívtam a szülészetet is a kórházban ahova menni fogok és azt mondták, hogy valószínűleg csak "jóslófájások" és ez az első terhességnél természetes,jól tettem hogy nem mentem be mert valószínű ugyis haza küldtek volna még .(A baba azóta is aktiv)
2022. jan. 27. 13:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Egész éjjel tartó 10 percesek után délelött megszűntek a fájások, majd délután óránként volt 1-2. Az egyik ilyen fájás után elfolyt a magzatvíz, 4 órával később megszületett a baba.
2022. jan. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod 🤗
2022. jan. 27. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!