Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 1,5 hetem van szülésig. De...

1,5 hetem van szülésig. De abszolút semmit nem produkálok. Vagy még korai lenne bármit is? Mi van ha nem tágulok majd rendesen? Vettem málnalevél teát, de nem merem elkezdeni, nem tudom, hogy igyam (arány, napi mennyiség)

Figyelt kérdés
Már alíg várom,hogy megszülessen a pici.De napról napra fogy a magabiztosságom is.
2010. szept. 10. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen zárt volt a méhszájam a 40. hét elejéig. Rá 3 napjára 5 perces fájásokkal indítottam 1 óra alatt 2 ujjnyira kitágultam. Sajnos császárral szültem, de nem a tágulás miatt, hanem mert nagy volt a babám és nem is kísérleteztek velem, hogy meg tudom-e szülni. Úgyhogy ha indul a fájás tágulsz is. A teát ihatod, én homeopátiás bogyókat szedtem a 36 héttől egyre nagyobb dózisban, de nem indult meg korábban a szülés. Úgyhogy semmi sincs veszve még gyors szülésed is lehet.
2010. szept. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szülésem előtti napon voltam a dokimnál vizsgálaton, aki azt mondta, itt még mostanában nem lesz semmi. Másnap este már meg is született a kisbabánk. Hajnalban elfolyt a magzatvíz, de mivel fájásaim nem voltak, és továbbra is zárt voltam, délután megindították a szülést. 5 óra múlva már ki is bújt, természetes úton. Én is nagyon vártam, de nyugodj meg, ha eljön az ideje minden rendben lesz. A málnalevél teát én már a 36. héttől ittam. Szerintem kezdd el, először reggel és este 1-1 bögrével, aztán már napi 3-at is ihatsz. Majd írd meg, ha már megvan a pici! Könnyű szülést!
2010. szept. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem még a szülés előtti napon sem volt semmi: se pocakleszállás, se jósló, se puffadás, se hasmenés, zárt méhszáj... Aztán egyszer csak jöttek a fájások :) és nagyon hamar tágultam, nagyon gyors szülésem volt.

Viszont szerintem a málnalevél teát igyad, most már napi több bögrével is nyugodtan. Egy bögrébe egy kiskanálnyi tea kell, és ízesítsd nyugodtan cukorral, citrommal.

Könnyű szülést!

2010. szept. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam sem volt semmi se keményedés, se hasmenés semmi, teljesen zárt voltam! Erre hajnalban jöttek a fájások, délben bementünk a kórházba, 6-rá kitágultam teljesen, de nem jöttek a toló fájások pedig már percenként jöttek a fájások, így 9- kor császár lett!
2010. szept. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi nektek a válaszokat!

2.válaszoló,mindenképpen megírom ha meglesz a pincur.

Én zacsis málnalevélteát vettem nem filtereset az nem baj?Abból mennyi kell?

2010. szept. 10. 21:27
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a 39. hét végén szültem. Délre bementem ctg-re a szülésznőhöz: SEMMI! Méhtevékenység még annyi sem volt mint addig, méhszáj 1 ujjnyi (már 3 hete). Mondta a szülésznő, hogy ebből még jó darabig semmi sem lesz. :( Hazamentem és délután 5-kor hívtam a szülésznőt, hogy: Akkor, én most visszamennék, mert szivárog a magzatvíz... 7-től voltak fájásaim, hajnal 1-kor megszületett a kisfiam! :)) Málnalevél teát ittam napi 2 csészével (2-2 teáskanál málnalevél), de nem tágultam jól az elején, kaptam gyógyszert+ oxitocint és utána minden jól ment.

Könnyű és gyors szülést kívánok Neked!

2010. szept. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Megmondom őszintén a tágulás miatt félek kicsit,mi van ha nem tágulok eléggé.

2010. szept. 10. 22:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Én Kb a 37. héttől nyitva voltam 1 ujjnyira és megrövidült a méhszájam úgy hogy egyetlen keményedésem fájásom semmim nem volt. Túlhordtam a babámat és indították zöld magzatvíz miatt. Félt a dokim is hogy nem tágulok majd rendesen (túlsúly miatt) de az oxitocin után 3 órával már teljesen kitágultam. :)
2010. szept. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást.:-))))
2010. szept. 11. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!