Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A málnalevél tea hatásos?

A málnalevél tea hatásos?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 10:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én ittam rendesen 37.héttől, 2100-al vittek császározni 2 perces fájásokkal...(egyébként a császár nem azért volt mert nem tágultam), szóval nekem nem jött be :(
2011. jún. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

én csak az utolsó napokban ittam, mert féltem,hogy túlhordom. végül pont időben érkezett, nem tudom, hogy emiatt-e. nem kellett beavatkozás sem. (csak gátmetszés)

túlzottan nem hiszek benne, ártani nem árt alapon ittam. de azért a mértéket tartsd, napi egy-két pohár maximum, mert mi van ha pont balul sül el.

2011. jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a 36. héttől ittam literszámra és semmit nem tágultam, kézzel kellett kitágítani a méhszájat, így szülhettem természetes úton.
2011. jún. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is ittam, igaz nem sokáig. 41. héten szűk 1 ujjnyira voltam nyitva, (azt is a vizsgálatok miatt) és vittek császárra, mert belekakilt a babám a vízbe. Szóval, nekem nem hatott.
2011. jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem hatott.. sajnos nagyon is, mert azt mondták túl gyorsan is tágultam, így vajúdás alatt nem volt ideje a babámnak beforognia, ezért császár lett a vége..
2011. jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én a 37. héten ittam egy nap!! Igen, egy nap, mert aztán olyan hasmenést csinált nekem, ami két napig tartott, és ez csak egy csészével volt!!! Úgyhogy ha jó az emésztésed, elcsapja a hasad, de ha pont kell egy kis rásegítés, akkor nem okoz gondot.


A hatásról így nem tudok, de én is amikor kérdezgettem felőle, vegyes válaszok érkeztek, szal egyértelműen nem lehet tudni, beválik -e.

(viszont a hsahajtó hatást senki nem említette!!:D)

2011. jún. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én ittam mind a kettonél az elsonel 3 ujjnyira volt nyitva a méhszáj (10 nap tulhodás burokrepesztés)3 ora alatt megszuletett.A másodiknál is ittam ő 2 ora alatt volt meg. (itt 2 ujjnyi volt a méhszáj és szintén burokrepesztés.)
2011. jún. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem nem segített. utolsó 4 hétben ittam. végül 2 nappal túlhordtam és utána is alig tágulta, végül oxitocint kaptam, na az segített, bár az istentelen volt.
2011. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Virágok öntözésére igen.
2011. jún. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Tündianya ***** válasza:
Nekem szorulásom lett tőle, úgyhogy csak egy hétig ittam. De talán azért, mert eredetileg hasmenésre van a tea. :)
2011. júl. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!