Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miben volt mas a masodik...

Miben volt mas a masodik szulesed mint az elso?

Figyelt kérdés
Ugy ertem nehezebb volt, vagy konyebb? Hosszabb vagy rovidebb volt?
2010. szept. 11. 07:14
 1/4 Nikcsi ***** válasza:
Az elso 30 oras utan a masodik rovidebb volt a maga 12 orajaval, viszont szamomra sokkal fajdalmasabb. De epp ezert gyorsabban is tagultam a vegen. Nehezebb volt azert, mert nagyon fajt, konnyebb volt azert mert elobb meglett a babam, nem merultem ugy ki a vegere mint az elsonel.
2010. szept. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elsőnél kértem edát ,mert annyira fájt,hogy azt mondtam ha nem kapok fájdalom csillapítót meghalok. Gátmetszés volt ez is iszonyúan fájt, és annyira kimerültem,hogy szinte mozdulni sem tudtam, úgy tettek át egyik ágyról a másikra ,mint egy rongybabát. A másodiknál gátvédelemmel ,edda nélkül sokkal rövidebb idő alatt szültem és egyedül mentem le a szülőszobáról a gyermekágyas osztályra. Nem fájt a gátam simán ültem és járkáltam!
2010. szept. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első és a második is másfél órás volt,de a második sokkal kevésbé fájt,szinte csak az utolsó 10 perc volt durva,úgyhogy szerencsés vagyok,azt hiszem.
2010. szept. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem az elso 5 oras volt, nem volt konnyu, de jol birtam a fajdalmat, gatmetszesem volt, a legjobban a varras fajt. A kislanyom egy eves es gondolkodunk a masodikon, vagyis lehet mar utban is van.
2010. szept. 11. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!