Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az első, nagyon pici babám...

Ha az első, nagyon pici babám alig fért ki a csontozaton, akkor a második jóval nagyobb babámat esélyem sincsen normál úton megszülni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt már biztosan tudod, hogy nagyobb lesz, vagy csak gondolod, hogy a második baba mindig nagyobb szokott lenni?
2011. nov. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, (sajnos) biztosan tudom.
2011. nov. 4. 16:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Amúgy ezt a dokid mondta?Mármint az első gyermeked születése után hogy éppen kifért?Vagy "csak" (ne értsd félre) Neked volt nehéz???


ÉS az a nagyon pici babád, korababa volt, vagy időre született?


Most a dokid mondja, hogy nem fog kiférni, vagy Te aggódsz ezen?



Nekem 61 centis 3950grammos lányom született, és mikor megmondták a méretét nem akartam elhinni, hogy ekkora, pedig könnyen született!Jó eltört a farokcsontom...Meg voltak ilyen mellékhatások!


De nekem azt mondta a doki, hogy általában akkora babát növeszt a mama, hogy az úgyis kiférjen :)

Ezek után én is elgondolkodtam, hogy mi akkor a téraránytalanság...

De nekem ezt mondta!

PEdig 20 évesen mikor még modellkedtem az 179 magasságomhoz 55 kiló voltam...És a csontozatom utána már nem nőtt, csak egészségesen híztam 12 kilót, hogy normálisan nézzek ki!

2011. nov. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A lányom 2860 grammos volt, és 40+2 született.

A szülés után a szobába bejött a doki, és elmondta,hoyg nem volt egy egyszerű szülés, és hogy alig fért át a baba a csontozaton, azért húzódott el ennyire.

Konkrétan ezt mondta: "Ha egy kicsit nagyobb lett volna valószínűleg nem fér ki".


A farok csontom nekem is eltört, hónapokig szenvedtem tőle.


Most azt mondja a baba tuti hoyg sokkal nagyobb lesz, már máshol is mondták nem csak a nőgyógyászom.

Ő azt mondja, meg kell próbálni megszülni, mert a második szülés mindig könnyebb, de azért mindketten tudjuk mi volt az első szülésnél....


Ő nem aggódik,mert azt mondta teszi a dolgát, ha látja hoyg nem fog menni...


Én viszont nagyon nagyon aggódom!

2011. nov. 5. 17:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!Előző vagyok!


Szerintem nagyon körültekintő a dokid!Ha látja hogy nm megy akkor úgyis császároz!De szerintem is érdemes megpróbálni!idd el nem fogja hagyni hogy bajotok legyen!Ő olyanjelekből is ért amiket mi észre sem veszünk!


Ha bízol benne, akkor próbáld meg, ha meg nem igazán bízol, akkor előre mondd el hogy Te ettől nagyon félsz, hogy elakad, és inkább legyen császár...


De a helyedbe én megpróbálnám, másodjára azt mondják, könnyebben tágul a csont is!


De ha aggódsz nagyon akkor beszéld meg az orvosoddal!

Drukkolok!Hány hetes vagy!


23 hós kislány és 13 hetes pocakbabi anyuja

2011. nov. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A harmincadik hétben járok.

Aranyos vagy hoyg visszaírtál, meg hoyg drukkolsz.

Megmondom őszintén, sima szülést szeretnék, rettegek a császártól, de az a lényeg hogy a fiam ne sérüljön, és annak is örülnék ha nem törne el ismét a farokcsontom - mert annál nem sok rosszabbat tudok, mint hoyg se ülni,se feküdni nem tudtam hónapokig...


Meglátjuk.

2011. nov. 5. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!