Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mehszaj vizsgálat után barnazas?

Mehszaj vizsgálat után barnazas?

Figyelt kérdés
Egy órája jöttem ah orvostól, fájt a mehszaj vizsgálat (39. Héten járok) és most látom hogy véres folyasom van. Nem vészes de mégis vér. Nem tűnik nyákdugónak. Ez normális?
2022. márc. 31. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Hát valószínűleg önhatalmúlag kicsit tágított is a dolgokon. E terhesség alatt, a kenetvételek kivételével kutya nem vizsgálta a méhszájam manuálisan.
2022. márc. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehetséges...de ezzel be kell valahova menni?
2022. márc. 31. 13:49
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Hívd fel az orvost. Akkor majd elmondja konkrétan mit csinált (gondolom ahogy az első írta). Ebben az esetben normális, de amit az orvosod tett az nem az.
2022. márc. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Először is le kell írnom hogy Hányok a dokidtól...


Nem kell vele orvoshoz menni, ha erős vérzés lesz akkor viszont igen...


Tagitott kézzel és ez baromira nincs rendben pláne h ok nélkül tette...

2022. márc. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

4ea vagyok... Első gyereknél hasonló történt velem is, akkor naivan azt gondoltam Normális h a végén főleg ha már kicsit nyitva van, faj A mehszaj vizsgálat... Akkor a dokim mondta is h lehet barnázàs a vizsgálat után. Volt is ...

Szülés után olvastam a méhszáj tagitasrol, akkor jöttem rá h velem is ez történt a tudtom nélkül...


Hát a második gyermeket nem nála szültem...

2022. márc. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már az elmúlt 3-4 vizsgálaton nézett mehszajat, akkor is fájt mindig kicsit de nem ennyire :( nem is értem mire jó ez neki, ha direkt tágított, mert még lenne nála egy vizsgálatom ha nem szülök meg addig
2022. márc. 31. 14:36
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos nagyon gyakori ez. Nálunk a szülésfelkészítőn erre a bába figyelmeztetett, hogy nagyon kellemetlen dolog és ha nem akarjuk, tagadjuk meg, feltéve, ha szólnak róla előre. 😔
2022. márc. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, hogy mehszajat vizsgaljon, visszautasithatod.
2022. márc. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!