Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 9 hetes km vagyok, vérzékeny...

9 hetes km vagyok, vérzékeny a méhszájam, volt pár csepp rózsaszínes folyás. Amíg vártunk elmúlt, de a vizsgálat után újra elindult. Ez vasárnap volt és még mindig van kis mennyiségű sötétbarna folyás és kicsit szurkál a hasam. Ez meddig normális?

Figyelt kérdés
(A baba rendben van; van szívhangja is. És elkezdtem Rutascorbint szedni).

#terhesség #barnázás #vérzékeny méhszáj
2016. okt. 5. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt méhszájból eredő vérzés, igaz, jóval később olyan 20 hetes kortól kezdve.

Szerintem az nem tarthat napokig. Az enyém mindig élénkebb színű volt, nem barna.

Menj vissza a dokihoz, vagy egy másikhoz. Inkább feleslegesen, mint hogy baj legyen.

2016. okt. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt h az ügyeletes azt mondta szerintem a méhszájam vérzik.Egyébként is minek jöttem 5 hetes vagyok vagy megmarad vagy nem.Mivel nem múlt pár nap múlva elmentem saját dokimhoz és haematómám volt!

Inkább Menj 2x feleslegesen mint 1x bajotok legyen!

2016. okt. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még mindig barnázok és közben voltam kétszer dokinál. Először nagyon megijesztettek,mert nem találtak szívhangot és mára visszarendeltek. Ma fiatalabb terhesnek láttak,kaptam Duphastont és adtak egy hetet. Nagyon reménykedem!!!
2016. okt. 6. 11:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Drukkolok!

#2

2016. okt. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem maradt meg a baba.:( Már túl vagyok a műtéten.
2016. okt. 9. 08:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom :(


#2

2016. okt. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!