Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Közvetlenül a szülés megindulá...

Közvetlenül a szülés megindulása előtt milyen lelkiállapotban voltál?

Figyelt kérdés
Sokaktól hallottam, hogy kiegyensúlyozott, boldog, nyugodt volt, mások meg épp ellenkezőleg, feszültek, rosszkedvűek voltak előtte. Nálatok volt változás?
2022. ápr. 4. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Előtte levő 2 napban ingerült, morgós, kifejezetten rossz fej voltam. Egész terhességem alatt a zen nyugalmával bírtam, abszolút kiegyensúlyozott voltam, de akkor a végén már kb annak is leharaptam a fejét, aki csak rám nézett.

Akkor nem tudtam, de utólag úgy gondolom, hogy az a szülés közeledte miatt lehetett. De nekem az egész szülésem alatt olyan érzésem volt, mint egy macskának (lehet, gondolom), hogy bebújtam volna valami félhomályos lyukba egyedül, azt' hagyjon mindenki békén a *csába. Nem hiszem, hogy én voltam a kedvenc szülő nője ott a kórházi személyzetnek :( De amint kibújt a lányom, visszatértem a szokásos tündéri önmagamhoz, és azóta sem voltam olyan morcos :D

2022. ápr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Éppen főztem amikor elkezdett szivárogni a magzatvíz. Teljesen alap normál hangulatban voltam. Nem simogattam a hasamat egész nap levakarhatatlan Madonna mosollyal, de rosszkedvű sem voltam. Túlhordtam de nem keltett bennem feszültséget, nem próbáltam minden népi praktikával kirobbantani mindenáron.
2022. ápr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten mérges morgós, hisztis, és türelmetlen voltam.
2022. ápr. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jókedvűen takarítottam ezerrel mint az állat,annak ellenére hogy előző héten fejeztük be a teljes nagytakarítást a barátnőmmel, aznap délelőtt még ablakot pucoltam.

Nagymamám még mondta is, hogy ez már a fészekrakó ösztön- ugyan mama, addig van még egy hét... 6 óra múlva megszületett a kislányom.

2022. ápr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Aznap délelőtt elsírtam magam. (Pedig nem sokszor volt ilyen egész terhesség alatt.) Koradélután elfolyt a magzatvíz.
2022. ápr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!