Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Közvetlen a szülés megindulása...

Közvetlen a szülés megindulása előtt milyen lelkiállapotban voltatok? Megéreztétek?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi van velem ma, de tiszta idegbeteg, és zaklatott vagyok, rettegek, a bőgés kerülget.

Ma töltöm be a 39. hetet, az éjjel iszonyatos görcseim voltak, a wc-n ültem egy jó darabig, mert hasmenéses csikarásom is volt, de nem történt semmi. És ez már 2 éjjel megy így. Ma már nap közben is rosszul vagyok, keményedek, mensi-szerű görcseim vannak, még leülni is fáj sokszor. Jelenthet ez valamit? Ma 2 ismerős is azt mondta, hogy látják rajtam, hogy nagyon közel az idő, mert látszik az arcomon. Tényleg látszódhat?

Ja, és a fájás ill. keményedés kiterjed az egész méhre, vagy csak alul fáj ilyenkor?

Segítsetek! Nektek milyen tapasztalataitok voltak? A férjem külföldön van, dolgozik, anyósékkal lakok, szüleim 10 km-re, csak a telefonra várnak, mindenki mellettem van, de mégis olyan egyedül érzem magam, nagyon félek!


2009. máj. 20. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szia.hát ez lehet az.én is iszonyatosan ideges voltam utolsó napomom,a fejem akkora volt mint egy dinnye,a fájás kiterjed mindenhová.derekadra us.ülj bele egy kád meleg vízbe,ha elmúlik jósló,ha nem irány a szülőszoba. könnyű szülést neked.
2009. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én abszolút nem éreztem semmit, jól voltam fizikailag
2009. máj. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az utolsónapokban teljes lelki nyugodsággal voltam. Utolsó esté azt mondtam hogy itt a vég!!Megéreztem pedig semmi jele nem volt! Éjszaka elkezdődött a fájások és du 14-re meglett törpilla!

9 hós

2009. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem tudom mi van ma velem, egész terhesség alatt nem féltem a szüléstől, de ma nagyon bepánikoltam. Szabályosan rosszul vagyok, attól félek, hogy valami baja lesz a picinek. Egy ismerősöm gyermeke 2 nappal a kiírt időpont előtt az anya pocijában halt meg, és nem vette észre. Szerintem tudat alatt ettől rettegek.
2009. máj. 20. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én nagyon fáradt és nyűgös voltam szülés előtt, megkértem a férjem, hogy maradjon otthon velem. Ettem egy finom vacsorát, még poénkodtam is, hogy "utolsó vacsora", majd elaludtam a TV előtt. 9 körül folyt el a magzatvíz. Egyből éber lettem és mentünk a kórházba. A kiírt előtt 3 nappal született.

Nyugi, nem lesz semmi baja a babádnak. Az idegesség is a szülés kezdetére utal. Könnyű szülést és jó babázást kívánok!

2009. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
én teljesen nyugodt voltam. már lemondtam róla hogy valaha is megszületik, és az esélytelenek nyugalmával tengettem a napjaimat. aztán mégis kibújt :)
2009. máj. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!