Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jobban tágulunk a homeopátiás...

Anniebianca kérdése:

Jobban tágulunk a homeopátiás gyógyszerekkel?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztosan van, akinek használtak, de nekem pl. nem vált be.

Az utolsó hónapban kellett valamilyen homeopátiás bogyót szednem és az utolsó két hétben a gátat és a hüvely környékét kenegetni egy másik szerrel (már 8 éve volt, nem emlékszem rá, hogy mi volt a nevük). Azt mondta az orvos és a szülésznő is, hogy ettől majd remekül tágulok és elkerülhető lesz a gátmetszés. Ezzel szemben a szüléskor megsérült a méhszájam, a hüvelyem és ezek után nem meglepő módon a gátmetszést sem úsztam meg, belül is végig voltam varrva.

2010. szept. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én ugyanígy jártam. attól is függ, hogy nagy baba-e. Plusz pedig még málnalevél teát is ittam.
2010. szept. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztem ez inkább genetika.Én 35.5 évesen szültem a 2.gyerekemet(az első akkor volt 16 éves),az elsőnél még-itthon-nem létezett a homeopátia...ennek ellenére 3 óra alatt meglett,pici gátmetszéssel,belső sérülés nélkül.A kicsit 2008-ban szültem,a szülésznőm adott homeopátiás szereket(igaz,én is alkalmaztam/alkalmazom).Gyorsan,könnyen,beavatkozás és sérülés nélkül szültem(nem volt gátmetszés,nem repedtem,és belső sérülésem se volt).Szülés előtt nem csináltam gátmasszázst sem,intim tornát igen.
2010. szept. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vál. vagyok.Alapból 2.5 ujjnyival mentem szülni(nem ittam málnalevél teát,és nem szedtem homeós bogyót(terhesség alatt megfázásra,fejfájásra,hányás ellen alkalmaztam),2 óra múlva már meg is lett a kicsi.
2010. szept. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem jó tapasztalatom van a homeós bogyóval kapcsolatban, elsőnél nem szedtem ,mert nem volt még most a második szülésnél szedtem 2 félét is és segített kb 3 óra alatt megszületett a kisfiam 2 újjnyira voltam nyitva csak amikor bementem! A barátnőm is szedte és neki is segített!
2010. szept. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ittam a málnalevél teát is, és kétféle bogyót szedtem felváltva. Nekem segített, mert első szülés volt, és meg kellett indítani, de nagyon kevés oxitocint kaptam, 5 óra alatt meg lett a babám, kicsi gátmetszéssel. Az intimtornát én is gyakoroltam, azt is ajánlom mindenkinek!
2010. szept. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!