Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés után van valakinek...

A szülés után van valakinek ilyen problémája? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
2 gyermekem van, a második 5 hónapos. Ez elsőnél nem tapasztaltam ennyire, de most a fiam után nagyon durva lett ez a dolog. Vizelet tartási gondjaim vannak. Nagyon szégyellem magam miatta, és nem tudok vele mit kezdeni. Van itt olyan köztünk akinek ilyen gondja lenne, és esetleg tud valamit a hüvelyplasztikáról? Állitólag ez megoldaná.....
2010. szept. 15. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Intim torna v. Kegel gyakorlatok is segithetnek.


- olvastam.-

2010. szept. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Plasztikázás előtt mindenképpen próbáld ki az intim tornát. Az esetek nagy százalékában megoldja a gondot.
2010. szept. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én is az intimtornát javaslom.
2010. szept. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne gondolj egyből plasztikára!

Szerintem maga az idő is sokat javít a helyzeten. Nekem is volt ilyen problémám a második szülés után, igaz, nagyon enyhe, és csak párszor fordult elő (amikor már nagyon tele volt a hólyagom, és hirtelen nagyot tüsszentettem, vagy köhögtem) Akkor nekiálltam az intim tornának, de 1-2 nap után mindig elfelejtkeztem róla. Ennek ellenére már jópár hónapja nem történt baleset, (most 1 éve szültem), tehát én mondhatom azt, hogy teljesen magától elmúlt mivel az a pár alkalmas torna nem hiszem, hogy sokat számított volna.

2010. szept. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen gondjaim vannak!! Már 9 éves korom óta. A szülés óta meg súlyosbodott, már egyáltalán nem tudom tartani a vizeletem, akkorsem ha rászorítok. Règen csináltam az intimtornát, semmit nem segített!!! És most fogalmam sincs, hogy mi lesz, mivel rosszabb lett...:(

22/L

2010. szept. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Kriston tornát javaslom feltétlenül. Ha van lehetőséged, menj el egy tanfolyamra, én voltam ilyenen, és nagyon sok hasznos dolgot tanultunk. De úgy tudom, adott ki könyvet is, neten meg tudod rendelni. Minek vállalnál egy műtétet, ha pár hét alatt napi néhány perc tornával újra meg tudod erősíteni a gátadat és megoldható a problémád?

Amúgy a hüvelyplasztika tényleg erre való?

2010. szept. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!