Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az első szülés császár...

Ha az első szülés császár volt harántfekvés miatt, akkor a másodiknál hogy szokás, ha akkor sem fejvégű a baba? Ilyenkor is császároznak? 39 éves anyuka,3 év a két szülés között.

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Többnyire császár után császár mellett szokás dönteni, de ezt sok körülmény befolyásolja. Az orvosod fog erre a kérdésre érdemi választ adni.
2011. jún. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A dokim szerint: ha már volt egy császár, mindegy, hogy mi miatt, akkor csak akkor lehet sima a 2., ha fejvégű. Mivel ha pl faros, akkor a szülés végéhez mindenképpen kéne fájáserősítés, azt meg a heg miatt nem lehet. És nem egy túlparázós doki, ráadásul fanatikusan természetes szülés híve.

Hányadik hétben vagy? Még az is lehet, hogy befordul, nem?

2011. jún. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam faros volt, császároztak. 2,5 év múlva született a kislányom, Ő is faros volt, 38 hetesen volt a programozott császárom.
2011. jún. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

32. hétben vagyok, kíváncsi vagyok, mire jutunk a végére. Sokáig keresztben volt, aztán 2 hete azt mondták,fejvégű, szerdán megint keresztbe, péntekre meg a fenekén csücsült.

Lányom ugyanezt csinálta, 32. héten faros volt, 36. hétre fejvégű, aztán faros és a szülésre harántba vágta magát.


Természetesen én is tudom, kedves első, hogy nem a GYK olvasói fognak a kérdésben dönteni, de nyilván véleményeket, tapasztalatokat azért kérhetek, mint ahogy kaptam is.

És még várok is!

2011. jún. 25. 17:10
 5/5 Gyógya válasza:

Az orvos dönt,ott a szülésnél,ha befordul,ha nem fordul be biztos császár.

Nekem az első császár volt,farfekvés és magzatvíz folyás miatt,a másodikat szülhettem volna rendesen,mert befordult,de végül medencetáji fájdalom miatt,azonnal császároztak.

2013. máj. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!