Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan kórház bárhol az...

Van olyan kórház bárhol az országban, ahol hagyják, hogy a szülés természetesen zajlódjon le?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 20. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem elég sok helyen hagyják ezt, ha a körülmények is engedik. Még azokban a kórházakban is, amikről nem gondolnád (pl nagyon sok pozitív, ilyen jellegű tapasztalatot olvastam a Honvéd kórházról is, pedig hát... nem a természetes szüléseiről híres, na).


Én magánkórházban szültem ugyan (Róbert kh), mindenféle beavatkozás nélkül. Amikor kifejezetten kértem, hogy ne vágjanak, akkor azt tiszteletben tartották, de így összességében más beavatkozást nem is akartak rajtam művelni (2 perces fájásokkal mentem be mondjuk, majdnem totál kitágulva, szóval nem is nagyon lett volna szükség rá :D ). Nem hiszem, hogy ez a kórház vagy az orvos érdeme lett volna (ügyeletben szültem), szerintem ha a körzetes (az említett Honvéd) kórházba mentem volna hasonló állapotban, kb ugyanez lett volna a végeredmény.

2022. ápr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a Dél-pesti Centrumkórház. Korábban Szent István.
2022. ápr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a legtöbb helyen. Nálam sem csináltak semmit, akár magamtól is meg tudtam volna szülni, de persze jó volt, hogy ott volt a doki, ha van valami komplikáció. Epidurálist sok helyen elvből nem is adnak.
2022. ápr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármit megtagadhatsz. Bármit! Szulhetsz végig Barmi fele gyógyszer es beavatkozás nélkül is. Csak ala kell írni hogy felelősséget nem vallalnak
2022. ápr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol, ez az orvoson és a szülésznőn múlik, illetve hogy mennyire vagy határozott. Nyilván, ha baj van, akkor úgysem fogják hagyni, és te sem fogod akarni, hogy ne segítsenek.
2022. ápr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szent Imre kórház.

Még iker szülés esetén is a természetes, háborítatlan szülésben hisznek.

2022. ápr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Bajcsy kórház, amennyiben nem indokolt nem avatkoznak be és nem zargatnak.
2022. ápr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szent Imre Kórház, Budapest 11. Kerület
2022. ápr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon valtozo, a legtobb helyen nem, ha a termeszetes alatt azt erted, hogy nem akarnak semmilyen modon sembeavatkozni (pl. burokrepesztes, vagy kerni, hogy kitolashoz fekudj fel az agyra). Ezek a Szent Istvanban sincsenek meg feltetlenul, ha nem vagy hatarozott. A Szent Imre nagyon fura, eleg rosszak mostanaban a statisztikaik sajnos, pedig egy idoben kifejezetten jo hire volt, most szulesznofuggo.
2022. ápr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Csak ala kell írni hogy felelősséget nem vallalnak


Nagyon helyes. Így megelőzhető a per... Anyuka megtiltotta a gátmetszést, az orvos közölte, hogy nagy a baba, baj lesz, nem elég a gátvédelem. Anyuka továbbra is tiltakozott, majd végbélig repedt, most kártérítést követel. Azzal jön, hogy az orvosnak szakmai szempontok alapján felül kellett volna bírálnia, amit ő a szülés miatti megváltozott tudatállapotábn követelt. Vicc.

2022. ápr. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!