Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha magnklinikán (Róbert...

Ha magnklinikán (Róbert Károly, Budapest) szülök, és a választott orvosomat pl éjszaka kell behívni a szülésre, akkor kell neki pénzt adni, mivel csak miattam jött be? Vagy ilyen esetben is csak a kórháznak kell fizetni a szülés díját?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Magánklinikán a doki el se fogadhat külön pénzt. Az a jó benne, hgy egy fix dijat kifizetsz és kész.

Természetesen nem fizetsz neki semmit.

2010. szept. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ott szültem a Fülöpnél.Elvileg a kórháznak fizetett díjban benne van az orvos un. obszervációs díja, külön már nem kell fizetned, mármint, ha van fogadott dokid.
2010. szept. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! És azt nem tudod véletlenül, hogy mennyi az obszervációs díj, mert ugye egy szülés, ha hüvelyi, 250ezer. Ebből mennyi megy a dokinak?
2010. szept. 16. 08:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem a váróban a negyediken, a vizsgálóknál ki van függesztve egy táblázat az oszlopra.
2010. szept. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok!!Aki ott szült megosztaná velem a véleményét??Milyen volt??Meg voltatok elégedve??Én császárt szeretnék mert az első is császár volt!!Mi hogy megy ott??
2010. szept. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én elégedett voltam.

Kétágyas szobák vannak, kinti wc, zuhanyzó.

Mindenki nagyon kedves és segítőkész.Kivéve egy idősebb csecsemős nővért, aki paraszt.Védőnő, gyerekorvos ok.

A gyerek veled van egész nap, éjjel is, ha akarod.

Én is császárral szültem.

Ja...és próbáljátok ki a vízben vajúdást, szuper!

2010. szept. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi a választ!!:)
2010. szept. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!