Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Éjszaka félrecsúszott az...

Éjszaka félrecsúszott az egész pocim bal oldalra. Eléggé extrém látvány. Mitől lehet? 36+ km

Figyelt kérdés
Fél óránként keményedem, és a derekam is be akar szakadni. Lehet ez szülés előjel? Más is járt már így?
2011. aug. 23. 09:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

A keményedés és derékfájás akár előjel is lehet... de nem feltétlenül.

Az én pocakom is "csúszkál" jobbról, balra. Általában bal oldalon fekszik a kisfiam. Elég furcsa látvány, hogy féloldalas. :)

2011. aug. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy a babád oda fészkelődött be. :) Simogasd egy kicsit hátha mocorog és arrébb megy. :)
2011. aug. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Reggel mikor belenéztem a tükörbe úgy néztem ki mint Quazimodo, csak elöl volt a púpom. Próbáltam már finoman noszogatni, hogy menjen vissza, de befészkelte magát. Néha köldök alatt üt egyet, de ennyi.
2011. aug. 23. 09:24
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is ugyanez volt, amikor terhes voltam, csak nekem a kislánykám a jobb oldalra húzódott ki.. Az a látvány sem volt semmi... :-)) Lehet, hogy neked azért húzódik ki bal oldalra, mert ott jobban hallja a szívhangodat.. Ilyen mértékben, mint te, én talán a szülés előtti pár napban keményedtem, de nálad ez lehet a front miatt is. Szülésznőd/védőnőd/orvosod, akit felhívhatnál emiatt?


Kellemes babavárást! :-)


3 hetes kislány anyukája

2011. aug. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Gondoltam először körbekérdezgetek, hogy másban is vándorol e a babó, mielőtt pánikszerű telefonálásba kezdek... :)
2011. aug. 23. 10:16
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Szia. Szintén 36 hetes kismamaként nekem is 20-30 percenként keményedik a pocakom, viszont a baba alig mozog. Ha megpiszkálom, akkor kicsit kinyomja magát, ennyi. Derekam nem fáj, de ha keményedek, akkor nem birok megmozdulni.
2011. aug. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Na visszamászott középre, kicsit kényelmesebb. Bár most meg azt csinálja mint aki ki akarja kaparni magát. Eltévesztette az utat :D. Rémes kis fúria. Pár hete még azzal szórakozott amíg nem fordult be, hogy kirúgta alólam a lábam.
2011. aug. 23. 12:09
 8/13 anonim ***** válasza:
:D :D :D Ne, haragudj, de olyan jót mosolyógtam. Ahogy leírtad, elképzeltem. Édes kis figura.
2011. aug. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tegnap este elég durván fájtam, ma reggelre oda lett a nyákdugó és azóta folyamatosan kemény a pocak. Persze megint kiköltözött balra, ahonnan egy tapotatt se moccan. Lehet nem lesz természetes szülés?
2011. aug. 25. 16:14
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ha fejfekvéses csak kicsit félrefordul segítenek neki utat találni. Könnyű szülést!!! Jó egészséget nektek!


39+5 km.

2011. aug. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!