Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A fájásmérő fájást mutat de...

A fájásmérő fájást mutat de én nem éreztem semmit sem, fog ez változni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

40+3 hetes kismama vagyok.

Tegnap délután távozott a nyákdugó de has keményedésen kívül (ami rendszertelen) semmi más nem történt. Ma voltam nst-n és kértem, hogy tegyék rám a fájásmérőt mert kíváncsi vagyok, hogy történik e már valami mert azért csak a 3. napot húzom rá. Nagy meglepődésemre mutatott fájásokat viszont én semmit nem vettem észre belőle. Mondták, hogy megmutatják az orvosnak és ha olyan akkor megyünk a ​szülészetre. Őszinte leszek kicsit be is pánikoltam hirtelen mert érezni tényleg nem éreztem semmit sem, mondom mi lesz itt?! Behívott az orvos és mutatta, hogy hol voltak a fájások mire mondtam neki is, hogy én ezeket nem éreztem egyáltalán. Azt mondta, hogy ezek nem jóslók és olyan 10 perceseknek "felelnek meg" de eléggé rendszertelenek még, így mivel minden más eredményem rendben volt azt mondta, hogy menjek haza nyugodtan maximum vissza jövünk. Azóta itthon vagyok és hát nem kicsit vagyok feszült amiatt, hogy ha a gép jelzett én miért nem éreztem, lehet nem is fogom, rendben van ez így? Hasam keményedik meg néha a derekamba érzek pici nyomást de már kezdem azt hinni, hogy csak bebeszélem magamnak. Járt már valaki hasonló cipőben, hogy a gép mutatta a fájást de érezni nem érezte és ha igen rá mennyi időre szült meg?!

Köszönöm a válaszokat!



2022. ápr. 22. 16:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
99%

Örülj neki. Lesz ez másként is, az elején én is csak vigyorogtam, hogy hát ez nem is fáj, ezen byafognak ennyit?

A gép a gyenge fájást is érzékeli.

2022. ápr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

40+3-nál azért ez nem olyan váratlan, ilyenkor már mindig úgy kell készülni, hogy még a csomag is kéznél legyen.

Ha komolyra fordul, azt érezni fogod. Az NST nálam is mindig mutatott fájástevékenységet a vizsgálatoknál is.

2022. ápr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ha ez így van akkor tényleg örülhetek annak, hogy nem éreztem!

Bőrönddel járunk már egy jó ideje! A pánik amiatt jött rám mert a fájásokat nem éreztem és már arról beszéltek, hogy szülőszoba amire ott hirtelen azért kikerekedett a szemem :D

2022. ápr. 22. 16:40
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, nem fogsz úgy megszülni, hogy nem éreznéd meg...
2022. ápr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Hajrá! Hidd el bent nem fog maradni. Van aki egyébként tök kellemes a vajúdás kezdeti időszaka mert, ahogy te írtad az elején nem éreznek semmit. De hidd el semmi jelzés nélkül nem fog a pocaklakó kijönni. De ha érzed már a fájásokat, vagy hasonló furcsa jelenséget, amiben egyfajta periodicitást vélsz felfedezni, akkor indulás van a korházba.
2022. ápr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Vannak kilengések fájásoknál,amit alig érzel és az orvosok már irány a szülőszoba mondattal ilyesztegetnek. érezni fogok, ha szülsz.
2022. ápr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyosak vagytok!

Nem gondoltam volna, hogy még ilyenkor egyben leszünk és hát valljuk be a mindennapos nst-re járkálás se a legjobb időtöltés főleg ha már mindened is fáj :D

Az ijesztgetést(?!) nem tudom hova tenni, hogy miért "jó" rögtön a szülőszobával jönni,de örülök neki,hogy nem kellett így bent maradnom főleg, hogy azóta sem éreztem fájást. Sajnos gyorsan szórnak minket így nem igazán volt se alkalmam sem pedig lélekjelenlétem kérdezgetni az orvost, ezért is tettem fel itt a kérdéseim de néha megnyugtatóbb olyanoktol választ kapni akik a saját bőrünkön tapasztalták :)

2022. ápr. 22. 20:50
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy jártam. Nst-n - egy szombati napon - nekem erős fájásokat mutatott a gép. Engem nem ijesztgettek, simán hazaküldtek. Szerdán szültem meg. Nem elkeseríteni akarlak, de borzasztóan fájt a vajúdás, szóval sajnos semmit nem jelent, hogy nem érezted. De természetesen túléltem 🙂. Könnyű szülést kívánok neked!!!
2022. ápr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyos vagy jól esik!

Ha hiszed ha nem de valahogy nem foglalkoztat, hogy mennyire fog fájni, történjen aminek történnie kell, inkább így állok hozzá minthogy rettegjek mert csak arra vágyom, hogy a kezemben legyen a kisfiam😊 Magas a fájdalomküszöböm egyébként de persze majd kiderül,hogy mennyire 😄

2022. ápr. 22. 21:33
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ha szulsz, azt eszreveszed. Két barátnőmnek is az volt, hogy kicsit fájt a háta, aztán mire rendesen fájni kezdett onnantól két óra múlva meglett a baba. Én ehhez képest három napig vajúdó típus vagyok, hidd el nem jobb ez sem :D

Nem fog kipottyanni anélkül, hogy észrevennéd ;)

2022. ápr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!