Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire fáj az, ha az orvos...

Mennyire fáj az, ha az orvos úgymond kézzel segíti a tágulást?

Figyelt kérdés

Egyáltalán érezni azt amit a doki csinál, a már folyamatban lévő erős fájdalmaktól?

Remélem ilyenre nem kerül sor, mert ettől kicsit félek.



2022. ápr. 27. 21:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
56%
Ne haragudj, de az én lelkiismeretem továbbra is tiszta. Nem szoktam soha szülészeti erőszakot alkalmazni, mások bűnét meg nem veszem a nyakamba.
2022. ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
74%
21. Haha, nem is vádolt senki mások bűnével, hiába akarsz mártírkodni. Azzal vádoltalak amit mondtál. Hogy szerinted ilyen nagyon kevés van, és biztos csak a vizsgálat fáj. Miért nem arra válaszolsz? Ja, mert védhetetlen, inkább olyanon sértődsz meg amit senki sem mondott.
2022. ápr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
94%
Válaszoltam, csak el sem olvasod, hanem helyette vagdalkozol, hogy rossz szakember vagyok.
2022. ápr. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
23. Nem mondtam, hogy rossz szakember vagy. Honnan is tudhatnám? Azt mondtam, ha úgy vizsgálsz, hogy fájdalmat okozol, akkor rossz szakember vagy. A munkahelyeden is így hisztériázol? Persze válaszoltál, hogy a nők nem tudnak lazítani. Remélem te tudsz majd, ha kézzel húzzák szét a méhszájadat és mosolyogva közlik, hogy ez csak vizsgálat, lazíts! Bár nagyon remélem, hogy te sosem éled ezt át.
2022. ápr. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Tehát, akkor tulajdonképpen ezt tilos csinálni?

Unokatestvérem pár éve szült és akkor mesélte, hogy az orvos vákumozni akarta, de a szülésznő lebeszélte- majdnem könyörgött neki, hogy ne. Unokatesóm, akkor volt 19 éves. Mondta, hogy a doki bizony kézzel tágította és olyan fájdalmat még életében nem tapasztalt! Nem, nem egy sima "megnézem, hogy mennyit tágult" vizsgálatról volt szó..


Én azóta rettegek a szüléstő. főleg, hogy ugye nem is mondják, hogy mire készülnek, csak azon kapod magad, hogy a kínok kínját éled át!

Undorító így bánni egy kiszolgáltatott helyzetben lévő nővel! Tisztelet a kivételnek!

2022. ápr. 29. 12:04
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Vacuumot csak eltűnt méhszájnál lehet csinálni, ha a koponya az üregben van. Tehát ha az orvos elrendelte a vacuumot, ott már nem volt mit kézzel tágítani.
2022. ápr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Sehol sem írtam, hogy zárt méhszájjal tervezte a vákumot. Ezt csak mellékesen írtam. Nehéz szülése volt, lassan tágult, így az orvos kézzel tágította. Aztán került szóba a vákumozás, de végül "csak" kinyomták belőle a gyereket..
2022. ápr. 29. 14:09
 28/28 anonim ***** válasza:
Bocsi, akkor félreértettem a leírásod.
2022. ápr. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!