Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Uzsoki szülészet látofgató...

Uzsoki szülészet látofgató fogadása?

Figyelt kérdés

Aki Bp-en az Uzsokiról tud aktuális infót: apuka bejöhet a fizetős 1/2 ágyas kórterembe látogatni, vagy ott is csak a folyosón találkozhat az anya-baba párossal?

(A honlapon nem frissítik az infót, a fb csoportban nem láttam ilyen kérdésre választ, pedig mások is kérdezték...)



2022. máj. 5. 06:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd fel a kórházat. Én ugyan nem fizetősben voltam és már régebben..., de hát amúgy is ki kellett tolni a gyereket fürdetésre is, az sokkal messzebb volt. És nem bántam, hogy nem ülnek bent egész nap mindenki látogatói, kint meg voltak székek, fotelek. Egyébként akkor volt hűtő, klíma, távirányítós ágy... és hát persze külön fürdőszoba minden szobához, és minden nagyon rendben, tisztán. Úgyhogy nagyon elégedett voltam. Ha nem vagyok hót rosszul, tiszta wellness :) (A nagyobbik gyereket a Péterfyben szültem kétszemélyes fizetősben (az volt szabad), mert a nemfizetősöknél közös vécé/zuhany lett volna jó messze a folyosó végén, de ez a fizetős is elég katasztrófa volt, és a szobatárs látogatói egész nap ott dekkoltak, miközben szoptattam volna.)
2022. máj. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Nálunk csak apuka jönne be, mást nem is fogadnék a kórházban, viszont neki is kifejezett igénye lenne kicsit intimebben találkozni a babánkkal, mint egy folyosói szemle.

De akkor telefonálok majd. Az emailre sajnos a megadott kapcsolattartó nem szeret válaszolni. De napokon belül visszakapom a telefonom a szervízből talán.

2022. máj. 5. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!