Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az Uzsoki kórház szülészete...

Az Uzsoki kórház szülészete tényleg olyan jó, mint ahogy mondják?

Figyelt kérdés

Egy rossz véleményt sem hallottam róla, pedig sokat olvastam és az Uzsokiban szültem csoportban is benne vagyok.

Elég nehéz elhinni, hogy ott tényleg senki semmi rosszat nem tapasztalt még.

Van itt valaki, aki ebben a kórházban szült? Tényleg hiper-szuper ott minden? Akkor miért nem szül ott mindenki Pesten?


2022. febr. 2. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én olvastam rosszat is róla ugyanabban a csoportban. Nem olyan sokat, mint jót, de volt már 1-2 poszt nem is olyan régen.
2022. febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy törölték,pedig próbáltam visszakeresni neked. Esetleg hoxa fórumon próbáld meg.
2022. febr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem ott szült, sokkal jobban szerette mint a Margit kórházat, a szoptatásban sokat segítenek! Ő egy vunkó ügyeletes szülésznőt fogott ki ilyen mindenhol van sztem. De jó élmény volt neki, főleg a szülés után bent töltött napok
2022. febr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A negatív véleményeket törlik. :D Régóta követem, szoktam látni, hogy a korrektül leírt, de negatív véleményt a kommentekből mindig törlik. Én is ott szültem. A szülés rendben volt, az orvosok mindent megtettek, azzal nekem semmi bajom nem volt. Az utána lévő napok viszont szerintem szörnyűek voltak, nem tudom máshol hogy megy, de reggeltől estig fél óránként jött be valaki baxtatni, vagy engem, vagy másokat, az éjszaka közepén szült az egyik szobatársam, de el kellett vinni máshova, ezért egy nővér vagy takarító bejött, felkapcsolta az összes villanyt, elkezdett háborogni, hogy neki már megint pakolni kell, hangosan csapkodva dobálta a cuccokat, majd jött a csajszi férje, neki adták oda a motyóját, de addigra kb mindenkit felébresztettek. Semennyi pihenő nem volt, elég flegmák voltak, az orvosok kvázi csak beköszöntek, semmi utóvizsgálat nem volt. A szoptatási tanácsadó volt velem egyedül jófej, ő viszont nagyon, ő baromi cuki volt és sokat segített. Nem tudom máshol hogy megy, de én nem voltam elájulva a helytől. De lehet túl magasra tettem a lécet, pedig nem vártam sokat. Biztos van ennél is lejjebb, de én egy "csodás minden" vélemény után azt hittem tényleg az lesz, nem az, hogy a minimum elvárható fölött hangyafaxnyival jobb. Inkább úgy fogalmaznék a magyar lehetőségekhez képest nem rossz.
2022. febr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom csak azt, hogy elég gyakran állítják szembe a Bajcsyval mert közel vannak. Én a Bajcsyról tudok nyilatkozni mert azt választottam és azt kell, hogy mondjam, hogy szerintem magánkórházban nem látnak el különbbül, csak itt nem volt TV-m a szobámban. Szuperlatívuszokban tudok csak beszélni a szülészetéről és a gyermekágyas osztályról, vagy éppen a terhesgondozásnak arról a részéről amin a kórházban vettem részt, párját ritkítja a színvonal, mondom ezt úgy, hogy szültem másik budapesti kórházban is ami a nyomába sem ért semmilyem fronton, a Bajcsyban tényleg csodás volt minden, egyszerűen ha akarnék sem tudnék negatívat mondani róla.
2022. febr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!