Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Körzeten kívüli kórházban...

Körzeten kívüli kórházban szülni, amióta nincs orvosfogadás. Hogy tudtad elintézni? Melyik helyett melyik kórház fogadott?

Figyelt kérdés

Működik még az, hogy a számodra szimpatikus kórházban dolgozó orvos magánrendelésére jársz, és emiatt fogad a kórház? Még ha nem is az orvosodnál szülsz, hanem annál aki éppen ügyel?


Befogad az a kórház, ahol az előző babát szülted, de azóta már elköltöztél és nem oda tartozol?


Vagy érdemes ismerőshöz bejelentkezni, hogy a lakcímed szerint már a választott kórházhoz tartozz? Ilyenkor elegendő ideiglenes lakcím, vagy állandó kell?


Más kiskapu?


Tudtok olyan kórházat, amelyik rugalmas, és simán fogad nem hozzájuk tartozókat is?



2022. ápr. 21. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A tesóm nyáron szül, egy barátnőm nemrég szült a Sotén, egyikük sem oda tartozik, de ottani orvoshoz jártak magánrendelésre.
2022. ápr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Én is maganorvoshoz jártam aki a soten van de fel sem merült hogy oda menjek mivel nem oda tartozom, a doki sem ajanlotta fel soha.
2022. ápr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sotes magandokim van,igy szulhetek a soten ügyeletben.
2022. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha magán dokid van, akkor szülhetsz abban a kórházban ügyeletben. Sógornőm annyira ragaszkodott a saját dokijához, hogy nem kockáztatott és kérte a program császárt a 39 héten. Ez most volt márciusban. (Ez is egy megoldás, de mondjuk én nem vállaltam volna ezt be)
2022. ápr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!