Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszarmetszes utan 1 honappal...

Csaszarmetszes utan 1 honappal mar lehet aerobicozni sulyok nelkul?

Figyelt kérdés
2022. máj. 9. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A hat hetes kontrollon, amennyiben minden rendben találnak célszerű megkérdezni a dokit. Szerintem nem aerobik szükséges szülés után, hanem pl. egyéb, pont erre az időszakra ajánlott mozgások. Gyerünk anyukám szülés utáni regeneráló torna segít a záró izmokat erősíteni, a szétnyílt hasizmot rendbe tenni, vagy ott van a császárvonal, érdemes azt is megnézni.
2022. máj. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetes szülés után is ajánlott 3 hónap, hogy visszatérj a (szabadidős) sportoláshoz. Előtte csak célzottan a szülés utáni regeneráló gyakorlatokra kell összpontosítani. Gyógytornász tájékoztatott, még a szülészeten. A császár szerintem komolyabb dolog, kétlem, hogy 8 hét után mehetsz ugri-bugrizni. A helyedben én konzultálnék egy hozzáértő gyógytornásszal a biztonság kedvéért.
2022. máj. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel a császarvonal Facebook oldalt, azon érdekes dolgot olvashatsz. Van mobilos app is. Amúgy a kérdésre a válasz: nem, nem szabad!!
2022. máj. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Minek az ilyennek gyerek? Ja, meg kellett fogni a palit valahogy.
2022. máj. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1 honappal?! Egy ekkora műtét után?!

Te normális vagy?!


Azt pár év mulva meg majd jajjgatsz, hogy de hülye voltam, mert szép akartam lenni, cserébe mosg meg fáj mindenem...

2022. máj. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az első hónapokban maradj az intim torna, gerinc torna-joga, szetnyilt hasizom torna, es speciális szules utáni (youtubeon postnatal néven, sok torna van fent) tornák vonalán. Az ugráló, intenzív, vagy nagyon megerolteto edzések rosszat tesznek a belső szerveknek az első hónapokban.
2022. máj. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
4/6 - nak üzenném hogy már azon túl vagyok🤭😜
2022. máj. 10. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!