Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 5 héttel újra...

Szülés után 5 héttel újra friss vér?

Figyelt kérdés

5 hete szültem. A gyermekágyi folyásom már majdnem megszűnt, nagyon halvány színe volt már csak. Tegnap ugyanúgy kis mennyiségben, de élénk piros lett a folyás.

Nehéz szülésem volt súlyos vérzéssel, utána altatásban méhtisztítás, méhnyakrepedés varrása és gátvarras (újra kellett varrni ezt is). Hazajövetelkor minden rendben volt, varrataim már kiestek.Csütörtökön megyek kontrollra. Lehet, hogy menstruáció?



2022. máj. 15. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de koránt sem biztos, mivel a gyermekágyas időszak 6-8 hétig is eltarthat.
2022. máj. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Igen ez menstruáció lehet már. De azért nézesd meg orvossal.
2022. máj. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet menstruáció.
2022. máj. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is így volt sajnos, ez már menstruáció, havonta lehet megint örülni neki. :/
2022. máj. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kb majdnem így volt. Alighogy elmúlt a gyermekágyi vérzés, 6 hétre megjött a menstruációm.

Oké én egy napot nem tudtam szoptatni sajnos (anyósnak köszönhetően), de azért mégis sokkolt, hogy ennyire hamar ☹️

2022. máj. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6 hetes kontroll után én is újra véreztem, nekem császár volt. Majd 10. hétre jött az első de rendes menstruációm, én sem szoptatok.
2022. máj. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
5ös, hogy hogy? Kivette a melled a gyerek szájából? 😱
2022. máj. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5ös, mit művelt anyós, hogy miatta nem tudtál ? 😵‍💫

6 héten belül tudtommal még bőven tisztulás is lehet, hogy a kérdésre is válaszoljak.

2022. máj. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!