Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyibe kerül egy szülés/terh...

Mennyibe kerül egy szülés/terhesgondozás Dr Fehér András jászberényi orvosnál? (Más vele kapcsolatos tapasztalatokra is kíváncsi vagyok, ha írnátok. )

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én még Gyöngyösről ismerem,mert még itt dolgozott mikor szültem.Nem ő volt a fogadott orvosom,de velem nagyon kedves volt (sürgősségi császárom volt),mindig kérdezte fáj-e valahol,hogy érzem magam... Csak ennyi tapasztalatom van róla.
2011. aug. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jászberényi vagyok, egyszer voltam nála csak, nekem nem szimpatikus, amit tudok róla, hogy szereti a pénzt (persze a legtöbb orvos ilyen) meg hogy nem igazán természetes szemléletű. Nála számíthatsz a rutin oxitocinra, kézzel tágításra, hasra könyöklésre, elkerülhetetlen gátmetszésre, császárra.

Ha Jászberényben természetesen akarsz szülni, akkor Ördög dokit ajánlom, esetleg Bördöst.

2011. aug. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jézusom, az Ördög doki még praktizál??? Na hozzá inkább ne menjen senki! Engem majdnem megölt, mert tüszőrepedésnek nézte a perforált vakbelemet...
2011. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szia, én júniusban szültem nála, csak jókat tudok mondani!!! Szerintem nem pénzéhes, pont ő az aki nem mond összeget ki-ki maga dönti el, hogy mennyit ad...... velem nagyon lelkiismeretes volt, figyelt rám, a szülésnél pedig végig bent volt, igaz volt egy kis komplikáció de el sem mozdult mellőlem, nagyon sokat segített, maximálisan megbíztam benne....és persze a szülésznőmben is, aki szintén fogadott volt, ő is rengeteget segített. Szóval én csak ajánlani tudom!
2011. aug. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az információt. (Találkoztam Ördög doktorral, nekem felállt tőle a szőr a lelki hátamon..., nem vagyunk egyformák, nekem jobban, sokkal jobban bejön Fehér doktor.)
2011. aug. 29. 19:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszakat hallani róla! Gyöngyösön miatta halt meg egy baba, úgy tudom felfügesztettet is kapott, mert ő nem engedte a császárt a másik dokinak, pedig indokolt lett vna. Egy másik ismerősöm mesélte, h a neki a császárt végig káromkodta, mert nehezen jött ki a gyerek.
2011. szept. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szültem Fehér dokinál és Ördög dokinál is és mindkettővel meg voltam elégedve.De legjobban a szülésznővel.Amúgy 50 e ft-t kapott mindkettő.
2011. nov. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én Fehér dokinál szültem tavaly. Nekem csak annyi vele a bajom hogy sosem értem mit mond, mert dünnyög és olyan kellemetlen ha többször kell visszakérdezni így sokszor ráhagytam mit mond. Amúgy szerintem nem pénzéhes, első ultrahang után megkérdeztem mivel tartozom és azt mondta hogy amit rászánok, és ezután mindig ugyanannyit adtam neki. A szülés után meg össz-vissz 30 ezer Ft-ot adtam. Én mondjuk alapból nem mennék olyan orvoshoz aki előre megmondja mennyibe kerül a szülés, és én ennél többet nem is adnék. Sokan vannak akik képesek odaadni 80-100 ezer Ft-ot, hát erről az a véleményem hogy akinek nincs hova tennie a pénzét az adjon annyit de sajnos miattuk van az hogy az orvosok elmernek kérni ennyiket mert van aki képes nekik odaadni. Amúgy szüléskor valóban rákönyökölt a hasamra és amikor mondta hogy nyomjak ő is nyomott, de kb onnan hogy mondták hogy feküdjek fel és elkezdték csinálni a dolgokat kb 20-25 percre meglett a kisbabám. Biztos tudja mit csinál én meg örültem hogy ilyen gyorsan túl voltam az egészen.
2014. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tündi0212 ***** válasza:
Sziasztok 12 hetet toltom és orvost szeretnek fogadni! Dallos Dr urral beszeltem mar de Fehèr Dr urnàl mennyibe kerul az ha öt szeretném orvosomnak mennyit kèr mikor megyek hozza?? Ès a szules mennyi nala ? Nagyon szepen kõszonom elore is a valaszt!
2014. nov. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!