Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni has hogyan...

Szülés utáni has hogyan változik nagy általánosságban?

Figyelt kérdés

Tudom egyéni dolog a visszahúzódás, de arra lennék kíváncsi hogy mennyire normális a következő jelenség:


3 hete császároztak. Ha lefekszem tök szép lapos a hasam, ha felkelek akkor is egy ideig lapos, majd elkezd kidülledni kicsivel a heg felett kezdődve egészen a szeméremdombig, nagyon kemény is ott. Ha lefekszem lemegy újra, ha felállok kezdődik elölről.

(Hasizmomat megnéztem, és elvileg nincs szétnyílva)


Előre is köszönöm!



2022. máj. 19. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az egyik az hogy hagyd időt magadnak. Hosszú hónapok a gyógyulás.

A másik :

Szetvan nyilva a hasizmod, amit tornával majd szépen vissza lehet zárni.

De ez is nem 1-2 nap.. Hanem hónapok.

2022. máj. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Genetika függő és regenerálodás hosszú folyamat akár 1-2 év is lehet,
2022. máj. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Schenker válasza:
30 éves sport múltam volt szülés előtt, sportoltam terhesség alatt. Felszedtem 20 kg-t mégis szülés után (császár), rögtön lapos volt a hasam, két hét után meg újra kockás :)
2022. júl. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek aki válaszolt!

Laírom mi volt,hátha egyszer valakinek segít...

Sajnos az általam leírt dolgok abnormálisak voltak, és egy komplikáció miatt jelentek meg. Szétnyílt egy belső varratom és lett a bőröm alatt egy jó nagy üreg lett tele folyadékkal. Sajnos műteni kellett a poszt kiírása után 2 héttel. A császár szívás😅

2022. júl. 13. 03:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!