Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Általánosságban a vízben...

Általánosságban a vízben szülészet van valami feltétele? Pl vip szoba?

Figyelt kérdés
Gondolom ez is kórház függő. A kórházban, ahol szülni fogok nemrég lett átadva a felújított szülészet és senki nem tud erről semmit. Pénteken megyek nst-re, de kitudja kihúzom e még addig 😅 akkor fogok tudni ott érdeklődni. Akiknél adott ilyen lehetőség a helyi kórházban, ott van valami feltétele ennek? Fizetős esetleg, vagy csak vip szoba használattal lehet e igénybe venni? Természetesen pénteken megérdeklődöm, csak kíváncsi vagyok, hogy ez hol hogyan működik

#Vízbenszülés
2021. febr. 10. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Tatabányán azt mondták, az használhatja, akinek épp makja van. Tehát ha üres.

En egyébként abszolút nem vágytam ilyesmire. Valahogy nekem fura ez a vízben szules. De ha sikerül, írd le a tapasztalataidat, kiváncsi vagyok 😁

2021. febr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Melyik kórház? A Bajcsyban használhatod.
2021. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mosonmagyaróvár
2021. febr. 10. 21:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ahol van ilyen, sehol nem fizetős.
2021. febr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát a bajcsyba pont hogy félre van rakva az a szoba a fizetős anyukáknak.
2021. febr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3 napja voltam az orvosnál és mondta, hogy ha szeretnék vajúdhatok kádban is. (Bajcsy). Milyen fizetős anyukáknak? Mert VIP szoba a vírus miatt már rég nincs.
2021. febr. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fehérváron nem lehet most a covid miatt.
2021. febr. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 és mi a magyarázat? Vízben jobban fertőz? Vízben lassabban szulsz? Vagy? Nem is ertem, mi köze a kettőnek egymáshoz. Feltételezem, ha nincs vírus akkor is fertotleniteni kell az egész kócerájt.
2021. febr. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!