Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen ételt, folyadékot...

Milyen ételt, folyadékot lehet bevinni a kórházba?

Figyelt kérdés
Nem főtt kajákra gondolok,hanem valami rágcsa,hogy azért legyen nálam,ha nem "elég" a kórházi koszt.
2010. szept. 17. 23:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

bármit

én főtt kaját is kaptam a páromtól, annyira ehetetlen volt a benti koszt

2010. szept. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi,tehát akkor nem fognak leteremteni...:-)))
2010. szept. 17. 23:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Akármit lehet,ha nem irtak elő diétát,valami okból.

Max annyiban szólnak majd,hogy a hűtóben tartsd ami romlandó,ezt elszokták mondani.:)

2010. szept. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
Ha repülővel mész a kórházba, akkor figyelj oda a folyadékokra!
2010. szept. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Mi van,utolsó?!
2010. szept. 18. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Bármit lehet vinni de arra kell figyelni hogy a közös hütőbe csak felcimkézett doboz kerüljön.

Amin nincs cimke vagy már rohad azt menthetetlenül kidobják.


Úgy hogy ne felejtsétek el hazamenetelkor elvinni.


Amit érdemes vinni: pick szalámi vákumos csomiban, szeletelt sajt, szilvalekvár - hogy kakilni tudj- jól jönnek még a levesek .v. bármi.


van mikró is teát is tudsz főzni és nem fognak megszólni ha reggel iszol egy 3in1 kávét. az még nem árt.

2010. szept. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.A 00:47-es válaszolón kicsit meglepődtem először,de aztán csak mosolyogtam.Biztos már fáradt volt:-))))

De az is elég ha majd "menet közben" vetetek és hozatok be dolgokat,nem?

2010. szept. 18. 09:28
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát persze főleg friss gyümölcsöt

ne igyál barack és őszibarack levet attól sok babának fáj a pocakja.


jöhet majd a húsleves ha szereted a madártej nyugodtan ihatsz alkoholmentes sört is. Minden nap legalább másfél liter folyadék és kiadós ételek. K betüseket kerüld ameddig lehet később még ehetsz ilyesmit.


Vigyél be magaddal táblás csokit v. amit szeretsz édességet mert bolond időpontban van ételosztás.

2010. szept. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És szülés után tényleg sok folyadékot kell meginni a tejtermelődés érdekében???
2010. szept. 18. 14:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia, igen sok folyadékot kell inni, de én kívántam is.

Vihetsz be laktoherb tea filtert és tudsz magadnak teát csinálni( vagy otthonról behozatod készen), ez segít a tejtermelésben. De először csak picit igyál, és nézd meg bírja e babád pocakja, mert valakinek nem bírja. Nálam semmi gondja nem volt tőle a babóca pocijának.

Nekem ízlett a kórházi ebéd..mondjuk a suliba menzás voltam anno...Reggelire vacsira viszont hozattam felvágottat(vákumos), sajtot (szeletelt), joghurt,paprika. Csoki, keksz.

Almalevelet kértem még. ezek jutottak eszembe.

2010. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!