Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Flór Ferenc kórházban hogy...

Flór Ferenc kórházban hogy működik a TAJ kártya igénylés illetve a születési anyakönyvi kivonat igénylés?

Figyelt kérdés

Október elején szülök. Előkészítettem minden igénylő papírt Tgyás, anyasági támogatás, családi pótlék, de ezekhet ugye mind kell ez a két irat.

Olvastam h minden kórházban más.

Aki Kistarcsán szült el tudná nekem mondani hogy ott mi a szokásos procedúra?

Előre is nagyon köszönöm!


2010. szept. 18. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Leadod az irataidat a recepción, mikor mész, Ők autómatice lejelentik a Tb felé a kicsit, adatokkal mindennel, aláíratnak veled egy rakat papírt persze, aztán kiküldik neked a taj-t, az anyakönyvi kivonatért pedig a recepcióra kell bemenni. Előtte telefon, hogy mizujs, van e anyakönyvi, ha igen bemész...
2010. szept. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. szept. 18. 20:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy a nem a kérdésedre válaszolok, de én is kistarcsán fogok szülni, szeptember végén vagy október elején. Nem tudod véletlenül, hogy mit kell bevinni a picinek, neked mondtak valamit erről? Én úgy hallottam, hogy kell pelenka meg popsitörlő, de ez nem fris infó.
2010. szept. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én is okt elején szülök :D


Hát csak hazahozós ruha kell pelus popsitörlő ezt a szülésfelkészítőn mondták uh viszonylag friss infó.

Én a biztonság kedvéért viszek popsikrémet de azt áll adnak.

Könnyű szülést!

2010. szept. 22. 11:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy válaszoltál! Tegnap aztán a védőnőm is mondta, hogy a pelenkát kell kiegészíteni, mert abból nem adnak annyit amennyi egy napra kell. Ezt egy most szült kismamától tudta meg.Azért viszek popsitörlőt is, a hazahozos ruhát meg majd a férjem hozza, ha már mehetünk haza. Csak már tartanánk ott! Én szeptember 30-ra vagyok kiírva, de eddig semmi jele annak, hogy ki akarna bújni a kicsike. neked is gyors és könnyű szülést kívánok!
2010. szept. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Üdv,


Amit a babának kell vinni: popsitörlő, pelenka, és hazahozós ruha, büfipelus a feje alá is akár. De vihettek babaolajat babamasszázsnak, altatós cumit(az elején nem javaslom, nehogy szoptatási gondok legyenek, bár tény halkabbak a kicsik, ha van dudujuk) tényleg azt visztek nekik amit szeretnétek, de jobb ha a minimálist viszitek, málháscsacsinak nem kell lenni azért a 3-5napért. Otthon pedig úgyis teljesen máshogy lesztek.

Mindent adnak, hintőport, és popsikrémet, gézt, 3-5db pelenkát naponta. Jó tanács, mikor fürdeni viszed be a kicsit csak 1pelus legyen vele, mert elhasználják, és sajna nekünk sem ingyé van:(!


Tavaly nyáron, és most decemberben szülök ott.

2010. szept. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat!


Könnyű szülést!

2010. szept. 25. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!