Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után milyen károsodások...

Szülés után milyen károsodások/változások keletkeztek rajtad?

Figyelt kérdés

Mi az ami testileg, egészségileg már nem olyan rajtad, mint a szülés előtt volt?

Milyen sérüléseket, egészségi változásokat okozott nálad a szülés?



2022. jún. 5. 12:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy ujjnyi szétnyílt hasizom. A gyógytornász azt mondta, nem probléma. Valószínűleg helyreáll idővel. Meg gátsebem is volt, de simán gyógyult. Szóval semmi maradandó. A mellemen valószínűleg látszani fog a változás, de az a szoptatás miatt lesz, nem közvetlen a terhesség miatt.
2022. jún. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmi,azon kivul,hogy szules utan brutal elhiztam,de ez mar csak rajtam mulik. Talan annyi,hogy neha hapcizasnal jon par csepp pisi,de tenyleg ennyi.
2022. jún. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
93%
Egy egész tenyérnyi szétnyílás a hasizmok között 😥 plusz hasi sérv és kötényhas. Rtm tornázom, de hamarosan műtét lesz sajnos, mert fáj.
2022. jún. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Rámjött 15 kg szoptatás alatt, miután abbahagytam lógosabb mellek, haljamos lettem ekcémára, és 3 hétig tartó allergiás reakcióm lett a szúnyogcsípésre. Előtte semmi allergiám, érzékenységem nem volt.
2022. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
93%

Ami tartós maradt, hogy a melleim nem lesznek ugyanolyan feszesek, mint voltak, van egy pici plusz bőr a hasamon, és a csípőm szélesebb lett.


Ami átmeneti volt, a gátseb meg a szétnyílt hasizom és a hajhullás.

2022. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
92%

Nézzük, aranyerem lett és egy kis darab ki is lóg. Doki szerint el lehet műteni de ò inkább nem nyúlna hozzá, mert a műtét bott macerásabb fertőzés veszélye miatt.

Akkor szetnyilt a hasizmom kicsit. Medencesüllyedesem van ami miatt fáj a hátam és császárhegem maradt.

2022. jún. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
46%
Kétszer szültem, semmi nem változott.
2022. jún. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
93%

Striák a hasamon, cukorbetegség. Sajnos nekem nem múlt el a szüléssel :( Mínusz 15 kg, ezt pl pont nem bánom :D Ezek, amik tartósak. Aranyerem, gátsebem volt, az begyógyult egy hónap alatt, a lenti tájék teljesen ugyanolyan most már, mint régen volt. S

A mellem a szoptatás miatt változott, de elviselhető. Mondjuk lehet, megcsináltatom majd, ha eldöntöttem hogy már nem lesz több gyerek, de ez sokadlagos prioritás jelenleg.

2022. jún. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
93%

Millió stria, kötényhas, szétnyílt hasizom, mindenfelé szétfolyó félig üres tejeszacskó mellek, hozzá a bimbóudvarok akkorák maradtak, mintha 1-1 ovális párizsi lenne odaragasztva + az egyik bimbó látványosan lentebb került, köldöksérv, extra izzadósság (nem csak a mennyiség nőtt, sokkal büdösebb is), egyik lábam 1 számmal nagyobb lett

(2013&2016ban szültem)

2022. jún. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
20%

Nyilván h azt akarja a kérdező olvasni, hogy elő halott lettem, mert aki ilyet irt, azt felpontozza, aki meg leírja, hogy semmi gáz, azt le.


Nekem csak a hajam hullott, de az is abba maradt és szépen vissza nőtt.

2022. jún. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!