Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák! A szigetvári kórházb...

Kismamák! A szigetvári kórházban fogok szülni augusztusban (8-ra vagyok kiírva). Valaki még ilyentájt, és ugyanott?😊

Figyelt kérdés
Szívesen beszélgetnék/ismerkednék veletek, és arról hogy hogy vagytok😊
2022. jún. 10. 11:12
 1/8 anonim válasza:
Én is Augusztusban fogok szülni. Szigetvár volt szimpatikus, de sajnos úgy tudom jelenleg nagyon kevés orvos van ott, félek ez miatt nem tudnának kellően figyelni ránk . Ezért inkább Pécsre megyek szülni. Ott fejlettebb és modernebb technológia van. Meg ugye ha bármi baj van, Szigetvárról és Mohácsról is Pécsre küldik le a babákat.
2022. jún. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! Pécsről csak rosszakat mondanak sajnos, akivel eddig beszélgettem, mindegyik kismama rossz véleménnyel volt. 🥺 A Szigetvári kórházról meg csak jókat, rengeteget fejlesztettek az utóbbi években. Remélem, hogy nem lesz igazam, és neked jó tapasztalataid lesznek😊
2022. jún. 13. 08:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem szigetváron fogok szülni, hanem győrben, de 11.-ére vagyok kiírva :)
2022. jún. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Jó egészséget kívánok neked és a babádnak is!😊
2022. jún. 24. 08:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is mindenki Szigetvárat ajánlotta, de végül maradok Pécsett. Ahogy fentebb is írták, ha baj van, úgyis oda visznek át és engem megnyugtat, hogy probléma esetén helyben lennénk, nem veszítenénk időt az átszállítással. Persze sose legyen gond, de félek én eléggé magától a szüléstől, így ez a plusz biztonságérzet nekem fontos. Pécsről egyébként én azt hallottam, hogy szakértelemre és felszereltségre nagyon jó (sőt, most újítják), csak az ott dolgozók stílusával vannak komoly gondok. Én úgy vagyok vele, hogy nem barátokat szerezni megyek, 2-3 napig bárki bunkózását, morcosságát kibírom, ha cserébe a szakértelem rendben van. Plusz ki tudja, lehet, hogy pont nagyon kedves és aranyos embereket fogok ki. :D De Szigetvárat tényleg nagyon dicsérik, szorítok, hogy minden rendben legyen! Könnyű szülést és sok boldogságot!
2022. aug. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, már várjuk nagyon! Neked is minden jót😊
2022. aug. 10. 00:34
 7/8 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Végül mik a tapasztalatok Szigetvárról? :)

2022. nov. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon jók! Csak jók! Velem és a babámmal is úgy bántak ott, ahogyan azt kell, le a kalappal előttük!❤️
2022. nov. 10. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!