Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második/többedik császárnál...

Második/többedik császárnál hol van a vágás? Ugyanott, vagy ott már nem lehet ahol az első volt? Mitől függ hogy vízszintesen, vagy függőlegesen vágnak? Mi a különbség?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

bikini vonalban van mind a kettő vagyis egy mert csak egy látszik ott vágtak ahol az elsőt (kivágták a régi heget)


a függőlegesen már nem divat

sokkal megterhelőbb mint a másik és nehezebben gyógyul és nagyobb a seb is

2011. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mondjuk normál szülésem volt, de több anyukától hallottam, hogy azért sem jó többször császárral szülni, mert ugyanott vágnak. Ma már vízszintesen vágnak. Régen vágtak függőlegesen. Maximum akkor vágnak még úgy, ha valami nagy baj van, vagy esetlegesen a császárt egy "műtét" követ, ami megköveteli a hosszanti vágást.
2011. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat, en nem tudom, mi Zurichben elunk, az elso babam csaszaros volt, most termeszetesre keszulok, de direkt megkerdeztem, azt mondta a doktorno, hogy semmi esetre sem vagnak ugyanott.
2011. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hónapja ugyanott vágtak, szóval csak egy heg van.
2011. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!