Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után nektek mennyire...

Szülés után nektek mennyire maradt érzékeny a gátmetszés helye?

Figyelt kérdés
7 hónapja szültem és együttlétkor még mindig fájdalmat érzek a varrat helyén. Úgy vettem észre, hogy a bőr érzékenyebb és pirosabb is kicsit, amennyire látni. Akinek volt ilyen, az mit csinált? Elmúlt magától, vagy orvos tud segíteni?
2022. jún. 26. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb. fél év után múlt el magától, de addig nagyon érzékeny volt.
2022. jún. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb 6 hónap után már nem volt annyira vészes. Viszont még mindig érzem. Mindig egy kicsit kevésbé, de érzem. 9 hónapja szültem.
2022. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem kb 3 hónapig volt érezhető. Aztán utana azt sem tudtam hol volt.

(Pedig 5 varratom volt kívül, belül matyóhímzés)

2022. jún. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem kellett kb fél év csak ahhoz, hogy egyáltalán a behatolást el tudjam viselni. Azóta viszont minden a régi, 1,5 éves a gyerek :)
2022. jún. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem másfél évig érzékeny volt, de nagyon. Utána mintha elvágták volna, elmúlt.
2022. jún. 27. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1- vel olyan 6-7 hónap után lett jó.


2. Repedés volt, de csak 1 öltés


Ott jobban fàjt, de 3 hónap utàn tendben volt.



De ha èpp rossz passzban vagyok és nem ittam eleget bla bla nem nedvesedek úgy, akkor kell síkosító és azzal is érzem.

Nem fàj, ccsak érzem.


Pedig az első is ici-pici 3 kinn 1 benn öltéses ( nagyon szorosan, mert plasztikai varrás volt)

2022. jún. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az első babánál kellett kb.3 hónap, mire nem volt már érzékeny. Nála vágtak.


Most a második babánál elszakadt az előző gátmetszés helye mellett. 6 hete szültem, egyáltalán nem érzékeny, nem is érzem.

2022. jún. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!