Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi az, ami jól jött volna a...

Mi az, ami jól jött volna a kórházban, de nem volt nálatok?

Figyelt kérdés

Akár vajúdásra, akár gyermekágyra.


Illetve mi az, amire mégsem volt szükségetek vagy túl sokat pakoltatok belőle? :)



2022. júl. 3. 15:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
Ami nem volt nálam, olyan bugyi, ami császáros hegre kényelmes. Erre nem számítottam. Ami felesleges volt, az a cumisüveg.
2022. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Normális étel és ágy.
2022. júl. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%

Első szülésnél: bimbóvédő krém, azt hozott később a férjem. Illetve 3 napra 6 bugyit raktam, újakat vettem direkt, mosás, pakolás, és csak a kórházban vettem fel először, na ott derült ki, hogy 3 totál kényelmetlen.

Második szülésnél: elektromos mellszívó. Nagyon gyökér volt a gyerekágyas, folyton azt mondta, hogy nem létezik, hogy annyi tejem lenne, hogy fejni kelljem 24 h után. Viszont én még szülés előtt pár héttel szoptattam a tesót. Este szóltam a férjemnek, reggel hozta is, de hajnal 4-re már tejlázam volt. Persze akkor már odaengedtek a kórházi mellszívóhoz, csak jobb lett volna, ha előbb meg tudom oldani.

Harmadik szülés: kaja!!! Covidban szültem, valahogy fel sem merül bennem, hogy minden zárva lesz, plusz látogatási tilalom. Semmit, még egy csomag kekszet sem raktam, csak vizet, és 48 óráig nem tudtam beszerezni, a férjemet meg nem akartam járatni, 2 gyerekkel volt otthon. Nagyon éhes voltam végig.

Ami még nekem tanulság volt, hogy vettem egy csomó ilyen tena szülés utáni betétet, de végül nekem jobb volt a naturella night, kényelmesebb, meg úgyis cserélni kell. Első alkalommal a férjem küldte a fotókat,hogy melyiket hozza, utána már eleve ezzel készültem. Plusz aloe spray a gátsebre, azt ajánlották is bent, úgyhogy azt is utána már vittem eleve.

2022. júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%

Keksz

A szülés napján nem nagyon ettem, estére császár lett belőle, a második naptól rooming in, állandóan ugráltam a baba körül, mindent jól akartam csinálni, vacsora 5-kor... 10-kor olyan éhes lettem hirtelen, nem is értettem, hogy miért nem tettem el egy csomag kekszet vésztartaléknak.

2022. júl. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
87%
Sportkupakos kulacs
2022. júl. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
86%
Még több pilótakeksz.
2022. júl. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Szuper köszi!!!

Jöhet még bármi ötlet :)

2022. júl. 3. 16:53
 8/28 anonim ***** válasza:
86%
Úgy látom többen éheztünk :)
2022. júl. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
70%

Kaja, kaja, kaja.


A kórházi koszt nem volt rossz. Csak épp semmire nem volt elég.



Én felesleges dolgot nem vittem. Nem is értem, aki kiírja hogy bőrönddel megy, mit visz?!

En egy kisebb sporttáskába elfértem, és semmi nem hiányzott. A kaján kívül.

2022. júl. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
74%

Kaja, kispárna és gátmetszés utáni párna jó lett volna.


Amúgy a bőröndöm kb kétharmada feleslegesen volt bepakolva. De ez amúgy egyéni dolog. Nekem pl csomó helyet elfoglalt a rengeteg váltás ruha és a köntös. Összesen 2 topot, egy legginget és 3 bugyit használtam a kórházban. Hazamenős ruhám az volt, amiben szülni mentem, tehát a váltás ruha ezen a téren is felesleges volt. A köntös pedig csak arra volt jó, hogy a helyet foglalja.

2022. júl. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!