Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit ertenek az alatt a nok,hog...

Mit ertenek az alatt a nok,hogy csaszar ota a hegtol lefele alig,vagy szinte semmit nem ereznek? Ez kihat pl a szexualis eletre is,ott se ereznek semmit? Vagy nemtudom ezt hogy kene ertelmezni.

Figyelt kérdés

2022. júl. 10. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Hát ilyet meg ki mondott? A heg kb 1-2 cm-es körzetében a bőröm érzéketlen, de ennyi.


A császár után közvetlen nem éreztem semmit nagyobb területen, de az pont jól jött a has szurik miatt.

2022. júl. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pl Facebook babavaros csoportokba olvasom, es rengetegen irnak ilyeneket
2022. júl. 10. 19:09
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Szia nekem a köldök és a császár között érzéketlen. Nem zavar semmiben.
2022. júl. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

2-re:

Így jár, aki ezeket az agyzsugorító FB-csoportokat olvassa. :-)))


És utána a babás csoportokkal még durvább lesz. Mindenkinek már kúszik, feláll, beszél, szobatiszta a gyereke csak a tiéd nem. És a viselkedése alapján holtbiztos, hogy autista, ADHD-s, SNI-s, vagy akár mindez együtt.

Biztos, hogy erre van szükséged???

2022. júl. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy kepesek tulzasba esni 😂 viszont van benne par hasznos info is azert csatlakoztam. Ami olyan,engem is felduhit pl az ilyen tipukus osanyak akik mindent megmondanak 🤣
2022. júl. 10. 19:37
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nehezebb a csúcsra jutni. De nem tudom, hogy ez a császár miatt van, a szoptatás, vagy a kialvatlanság, vagy minden együtt.
2022. júl. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os, szerintem a szoptatás és a fáradság miatt. Nem hiszem, hogy a császár befolyásolná. Nekem az első és a harmadik volt császár, a második gyerek hüvelyi úton jött. Mindegyik szülésfajta után ez volt a problémám, mint neked. De idővel rendbejött minden. Csak türelem! :)
2022. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl 6 éve volt császárom.


A heg és a köldököm közt maradt érzéketlen. De eredetileg is ott volt érzéketlen. Csak akkor még sokkal nagyobb kiterjedésű volt. Most kb fél tenyérnyi hely az,ahol nem érzek semmit.


Ez nem hat ki semmire. Csak frontátvonuláskor rendkívül viszket..ennyi kellemetlenséggel jár csak.

2022. júl. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a heg jobb széle felett van egy kb 5 centis sáv, ami érzéketlen még 4 és fél hónap után is. Nem zavar.
2022. júl. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A heg mellett közvetlenül érzéketlen, de "odalent" pontosan ugyanolyan, mint előtte volt.
2022. júl. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!