Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy ismerösöm azt mondta hogy...

Egy ismerösöm azt mondta hogy mivel nagyon nagyon alacsony vagyok ezért biztos hogy császáral fogok majd szülni ha egyszer majd terhes leszek és oda kerül a sor. Kérdés hogy ez igy van e?

Figyelt kérdés

2022. júl. 12. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem. A sógornőm 149 cm, hüvelyi úton szült. Egy baratnőm 151 cm, ő is. Fel se merült a császár.


Lehet, hogy van olyan kórház, ahol van ilyen protokoll? Ezt nem tudom.

2022. júl. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 150 centisen simán megszültem természetesen. Szerintem nincs köze hozzá.
2022. júl. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy.


Az, hogy mennyire tágul a medencés és améhszájad nem a testmagasságod függvénye.

2022. júl. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Arra gondolhatott, hogy ha magas az apa, nagyobb az esélye a téraránytalanságnak. Sokan a "kicsit nagyobb az esélye, mint normális esetben, de azért ritka" esetre simán rámondják, hogy biztos.
2022. júl. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A kolléganőm olyan mint egy 12 éves 50kg sincs alacsony is 3 gyereket szült pikk pakk
2022. júl. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
4, nem hülye a természet. Az anya termeteihez igazítja a magzatot. Csak azért mert az apa 2 méter, nem fog óriásbébit szülni senki. Általában egyébként is az anya a születéskori méreteihez korrelál a gyerek születéskori mérete, nem az apáéhoz (a születéskori méret pedig ugyebár nincs összefüggésben a felnőttkorival).
2022. júl. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A párom mondjuk tényleg magas. De attól még n fogoksjd sokkal nagyobb babát szülni szerintem se. És akkor jól gondoltam . Én nekem is fura a dolog. Az illető mrg azért mondta ezt mert az ő párját is elvileg ezért császarozták ,🤔
2022. júl. 12. 21:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem is ezzel ijesztgettek mikor 8 hetes voltam és azóta is (19).


150 cm vagyok. De könyörgöm, hát honnan tudnánk mekkora lesz majd 20 hét múva? Elég mérges vagyok emiatt amúgy, mert most azt érzem, ha nem ugrálok a császár miatt, akkor meg a babát fogom veszélyeztetni.

2022. júl. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 162 cm vagyok (86 kg-mal mentem szülni, most 74 kg vagyok) június 29.én szültem meg a kislányom, természetes úton. 3720 gr volt és 54 cm. 17 vagyok egyébként. Azt mondták, hogy a testem elég fejlett ahhoz, hogy hüvelyi úton szüljek. Volt gátmetszés.
2022. júl. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!