Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A 220 ezer Ft-os nettó fizetés...

A 220 ezer Ft-os nettó fizetés valóban nevetségesen alacsonynak számít vidéken is egy 25 éves férfitól? A minap egy hölgy ismerősöm jelentette ki hogy ez elvegetálni sem elég, holott ő ennek felét sem keresi hanem a férjéből él.

Figyelt kérdés
2020. nov. 13. 14:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Vidéken nem számít rossznak de jónak se. közepes
2020. nov. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem abból már azért biztonságosan el tud élni akár 2 ember is. Ha mondjuk nincs hitel vagy albérleti díj, csak rezsi + kaja a fő kiadás. A nők meg elég lazán dobálóznak ezzel hogy mi a nevetségesen alacsony, az én munkahelyemen 280-at viszek haza, a nők meg az aktatologatással 160-at maximum de leszólják a fizetésemet, hogy hát erre nem lehet tervezni semmit. Aha... úgy könnyű hogy a férjecske művezető az Audiban 600 nettóért...
2020. nov. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%

Hány év tapasztalattal, milyen munkakörben?

Ápolóként szerencsésnek érezheted magad, ha ilyen sokat keresel. Egy pályakezdő mérnöknek is belefér. De azért egy senior már kiröhögne, ha ennyit ajánlanál neki, vidék ide vagy oda.

2020. nov. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
Magyarországon sajnos szinte mindenki fizetése nevetségesen és szànalmassn alacsony, de ez nem a dolgozó ember hibàja
2020. nov. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 évig 120ezret kerestem, majd 2 évig annyit, amennyit te, most meg picivel többet. Mindegyikből meg tudtam élni és félre is tudtam tenni, csak ennek mennyisége változott.
2020. nov. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%

Mi az, hogy "vidéken"?...

Sopronban- Kőszegen nyilván nevetséges, ahol minden családból legalább 1 kereső Ausztriában dolgozik, még ha minimálbéres "senki", 13-14. havit beleszámolva akkor is megvan az 500 000 forint/hó.


Salgótarján melletti faluban viszont biztosan megfelelő összegnek számít...

2020. nov. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
27%

Objektíven nézve, tényleg semmire nem elég.

Egy normális, szép lakás vagy ház "vidéken" (értsd: bárhol) is 20+ millió, a legolcsóbb újautó (valami Dacia) 3, de egy csúcstelefon is már lassan sztenderd, hogy fél.

1 hete a párom születésnapján közel ennyi volt az éttermi számla, 16 főre.

Számold ki, mire elég!

2020. nov. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne is foglalkozz vele, magadnak kell elég legyen, nem az ismerősödnek. Ő pont azért él a férje pénzéből, mert tudja, hogy neki semmire nem elég a fizetése. :D
2020. nov. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%
Kezdőként én 260at kaptam nettóban, és abból is egész jól kijöttem. Szóval szerintem kezdőként (főleg vidéken) nem számít rossznak a nettó 220. Persze jampizni nem lehet vele, de mindenki elindult valahonnan, valamiből
2020. nov. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég sokan keresnek ennél kevesebbet, szóval nevetségesnek nem mondanám, de jó fizetésnek sem. Az se mindegy, hogy vidéken hol. Meg az sem, hogy milyen a vagyoni helyzeted.
2020. nov. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!