Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Baratnom 5 honapja szult, de...

Baratnom 5 honapja szult, de meg mindig olyan, mintha terhes lenne. Azt mondta azert, mert nem viselt hasleszoritot. Igaz ez? Erdemes beszerezni a szules utanra?

Figyelt kérdés
2008. dec. 20. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ez teljesen egyén függő.Én alapból véve vékony testalkatú vagyok és igen jól regenerálódtak az izmok is.Szülés után közvetlenül 54,5 kg voltam.Hasam is csak alig volt,Nekem nem kellett.De hát ki tudja!?Ha te úgy gondolod,hogy nehezebben regenerálódsz,vagy nem vagy olyan vékonyabb testalkatú akkor szerezz be egyet.Legfeljebb eladod később!
2008. dec. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szia! én kissé teltebb típus vagyok, ennek ellenére nekem sem maradt nagyobb hasam, mint előtte, pedig hasleszorítót császár miatt nem tudtam viselni. szerintem is egyénfüggő a dolog, bár pár hónap elteltével tornával lehet rajta segíteni, ha marad is hasad. ha gondolod, szerezz be egyet, de nem biztos, hogy számítani fog.
2008. dec. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
en semviseltem hasleszoritot, kb. 1 het kellett ahhoz, hogy visszamenjen a hasam az eredetire. szerintem is egyenfuggo.
2008. dec. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is simán ,,visszament,, a hasam, attól fugg, milyen a bôr!
2008. dec. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!