Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Németországban lesz császármet...

Németországban lesz császármetszésem,szeptember 5re adtak időpontot. Viszont nekem augusztus 25én vissza kell mennem a kórházba reggel 8ra és azt mondták hogy arra a napra ne nagyon tervezzek semmit,gondolom mert sok idő lesz.többi lent?

Figyelt kérdés
Viszont nem mondta hogy miért,én meg oszinten megmondom el is felejtettem megkerdezni csak ra bologattam. Esetleg vizsgalatokat fognak csinalni,vagy nemtudom másnak is igy volt?

2022. aug. 4. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Feltehetöen akkor megcsinálnak minden elözetes laborvizsgálatot, végigkérdeznek minden allergiát, elözetes betegségeket, az altatás/érzéstelenítéssel kapcsolatos kérdéseket megbeszélik veled, aláiratnak veled minden szükséges papírt, stb., ha van valami kérdésed, azt megválaszolják.
2022. aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!