Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha vidéken van az állandó...

Ha vidéken van az állandó lakcímem, de a tartózkodási helyem hivatalosan Budapesten van, akkor szülni mindkét címhez tartozó kórházba fogadni fognak?

Figyelt kérdés
Még nem aktuális, csak akkor úgy gondolom tovább a dolgokat. Köszönöm :)
2022. szept. 19. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem igen, nekem epeműtétre X városban 9 hónapra kaptam időpontot, ugyanabban a megyébeb Y városban 2.5 hónapra, így haza mentem a műtétre a szüleimhez. Ott volt az állandó lakcímem.
2022. szept. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ez megnyugtató :)
2022. szept. 19. 10:29
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Hívd fel a kórházat a biztonság kedvéért Kérdező , én pár hete friss tapasztalat alapján tudom mondani egy budapesti kórház révén : ott fogadnak ahova tartózkodásilag be vagy jelentve ( mivel életvitelszerűen is ott élsz ) , állandó cím nem erősebb ebben az esetben . Ha utolsó pillanatban esel be, oké hogy ellátnak de én nem kockáztatnek a helyedben . Csak egy telefon és okosabb leszel :)
2022. szept. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem ezt az adott kórházaknál érdeklődd meg. Én egy nagyon népszerű kórházhoz tartozom, itt húzzák a szájukat mindenre, belekötnek abba is, ha a védőnő nem abban a körzetben van, mint a hivatalos lakcím. Próbálnak mindekit lepasszolni akit lehet, mert nem bírják a rohamot. Vannak face-n ilyen XY kórházban szültem csoportok, lehet ott is tudnak válaszolni a kérdésedre a tagok.

De hivatalosan szerintem mindkettőben el kéne lássanak.

2022. szept. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es, gondolom a Szent Imrerol van szo, es a tippem az, hogy a kerdezo is oda menne szulni.
2022. szept. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Pontosan. Eddig nem érdeklete az orvosomat a védőnő pecsétje. De múltkor egy másik orvoshoz kerültem, az meg bele kötött, és kérdezgette, hogy amúgy hova fogom hazavinni a babát. Basszus, nem mindegy neki? Nem jódolgomban van ez a cím a kártyámon, hanem mert csak ide tudok bejelentkezni, a valósra nem. Nem tehetek róla, hogy ezzel pont kifogtam őket. Máshol meg nem látnak el, mert ide szól a címem.
2022. szept. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont agyaltam rajta nemreg, hogy vajon ezt megis hogy ellenorzik, de akkor igy. Hivatalosan, gondolom azert nem tagadhatjak meg igy sem az ellatast, de jo tudni. Jo lenne, ha a tobbi korhazban is hasonlo szemlelet lenne a szuleszeten, es akkor nem kellene egy csomo mindenkinek trukkoznie.
2022. szept. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!