Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vannak tipikus szülést jelző...

Vannak tipikus szülést jelző tünetek?

Figyelt kérdés
2022. szept. 21. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Rendszereződött fájások, elfolyt magzatvíz.

Gondolom nem erre gondoltál, de minden más egyénfüggő. Van akinek hasmenése van, erős fejfájása vagy épp semmi.

2022. szept. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Valóban nem konkrétan a fájásokra és a magzatvízre gondoltam, hanem ahogy írtad, az egyénfüggő tünetekre. Kinek hogy milyen jelei voltak annak, hogy hamarosan megindul a szülés.


Sokat olvastam már a témában, de első babánkat várjuk. Már nagyon várjuk, hogy a karunkban tarthassuk. Minden olyan kérdéses, hogy mikor, hogyan fog beindulni az egész.

2022. szept. 21. 16:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem amúgy a magzatvíz elfolyása ami jelezte, hogy indul a buli. Előtte még keményedni se keményedtem.

Hidd el ha beindul a szülés azt nem fogod összekeverni semmivel. Könnyű szülést! :)

2022. szept. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Most péntekre vagyok kiírva. Múlt hétvégén sokkal kevesebbet mozgott a baba, utólag valószínűleg a hűvös idő miatt. Hétfőn NST-n se nagyon akart mozogni. Azóta azért bepótolta, nagyon aktív. :) Persze kiélvezem az utolsó napokat, hogy érezhessem a pocakomban a picúrkánkat.

Haskeményedés és derékfájás már hetek óta vannak. Párszor volt erősebb menstruációs görcshöz hasonló érzésem, de elmúlt. Hasmenés is volt a napokban, ami rám nem jellemző, de lehet ez is csak a hűvösebb idő miatt van.


Köszönöm a válaszokat! :)

2022. szept. 21. 17:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem voltak hajnalban enyhe jóslóim. Vagyis gondoltam hogy az az :) Aztán délután elkezdődött a buli, másnap estére volt kint a babóca :) Könnyű szülést, és jó egészséget nektek. Hol fogsz szülni, ha szabad kérdezni? :)
2022. szept. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez mindenkinek egyéni. Egyik barátnőmmel egy napra voltunk kiírva, nekem is nagy volt a hasam de az övé hatalmas. Szombat este összeült a társaság (4házaspár), ettünk, ittunk, barátnőm kínlódott,nem találta a helyét, se leülni,se sehogy nem volt jó neki, jóslók, derékfájás..a többiek még viccelődtek is,hogy másnap tejfakasztó lesz,megszül holnapra... Én elvoltam, jól éreztem magam,semmi bajom nem volt kis gyomorsavon kívül.

Hazament mindenki, reggel 6-kor felkeltem,bevettem a gyógyszert,és aludtam tovább. Negyed 8-kor úgy éreztem bepisilek,mire kiértem befolyt, no mondom,de béna vagyok. Rendbe tettem magam,vissza aludni,fél óra múlva ismét. És akkor jött az első fájás, no meg a felismerés,hogy ez magzatvíz-szivárgás, fél 1 előtt már a kezemben volt a gyermekem..ez kerek 37hetesen történt, barátnőm végül 1 hónappal később szült, ő meg túlhordta,de végig így szenvedett mint azon az estén.

Szóval, szerintem tényleg mindenkinél más.

Kitartást,nemsokára találkoztok 🥰

2022. szept. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem előtte lévő nap irtózatos derékfajasom volt. Nem görcsölős, hanem, mintha szét akarna szó szerint robbanni. Akkor betudtam a frontnak, ami jött, mivel eleve derekfajos vagyok, aztán hajnalban, újraindult, és végig ez a feszítő fájás volt szülés alatt is.

Jó babazást ❤️

2022. szept. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár nappal előtte görcsök voltak és derékfájás, nagyon enyhe barna folyás és éreztem ahogy “lecsúszott” a baba.
2022. szept. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!