Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd a 15 éves lányodat...

Elengednéd a 15 éves lányodat egy 16 éves tipikus "rosszfiú"val randizni?

Figyelt kérdés
Szerintetek ebbe nekem szülőként van beleszólásom? A fiú sokszor jár bulizni, sokszor leissza magát. Féltem tőle. Amúgyis tényleg rosszfiú, az iskolában is a tanárok csak panaszkodnak rá. Sétálni akarnak elmenni valamerre a városba jövőhéten.

2022. jún. 19. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Félteném, de az ember a maga kárán tanul. Az ilyen jókislányok úgyse húzzák sokáig a rosszfiúk mellett, mert semmi keresnivalójuk mellettük, erre rájönnek, mikor majd megcsalják őket és hasonlók. Igen, fájni fog a lánynak, de ha meg sem próbálhatja, az sokkal nagyobb tüske lesz benne. Diszkóba viszont nem engedném el 15 évesen, pasi ide vagy oda.
2022. jún. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Elengedném, ez csak egy séta. Elbeszélgetnék vele, hogy ne hagyja hülyeségekbe belevinni magát, és ha kellemetlenül érzi magát jöjjön haza, vagy szóljon, és érte megyek.

Honnan veszed, hogy sokszor leissza magát? Kiskorúakat nem szolgálnak ki sehol, gondolom a szülei sem itatják.

2022. jún. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Hidd el, ha randizni akar vele, az engedélyek nélkül is megteszi, max hazudik róla.
2022. jún. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%

Ami azt illeti, 9 hónapig jártam egy rosszfiúval. Lógott a suliból, dohányzott, ivott, füvezett és sajnos kereskedett is a fűvel. Mondjuk a drogozásról azt hiszem, anyukám nem tudott. Nagyon szerelmes voltam ebbe a fiúba, de nem tudott engem belevinni a hülyeségeibe.

Mindig megbeszéltük otthon, mikorra kell hazaérnem, milyen tanulmányi eredményt várnak tőlem. Családi eseményt sosem hagyhattam ki fiú miatt. Szóval elengedett anya, de azért megmaradt a kontroll. Végül a fiú szakított velem.

2022. jún. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

2-es, sajnos mindenhogy megoldják a piálást.

egyébként értem az aggodalmat kérdező, viszont a lányod 15 éves, és ha megtiltod neki, csak még jobban akarni fogja és ha neadjisten baj van, nem fog tudni fordulni hozzád.

inkább beszélgess vele sokat, hallgasd meg, hogy mit gondol a fiúról, milyen stb, így legalább megtudsz majdnem mindent mert megbízik benned.

de szerintem valszeg amúgy sem lesz gond! :)

2022. jún. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
És ha nem engeded majd elszökik és egy kocsi hátsó ülésén dgják meg... Ennyi.
2022. jún. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Bízz a nevelésedben. Lám, azt is elmondta, kivel találkozik, nem a barátnőjét kérte meg falazni.

Mást nem nagyon tehetsz, engedd el, a lányodnak még szüksége van rád, már csak ezért se öld meg a kapcsolatotokat.

A srác pedig... Áttól, hogy ő a rosszfiú, lehet még belül értékes.

2022. jún. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
15 évesen persze hogy a rosszfiú kell, majd 25-30 között majd szóbaáll egy szűz jólkereső jófiúval amikor már család kell. Csak majd a jófiút titokban csalni fogja egy rosszfiúval, mert a jófiúval csak undorral van, mert kell gyerek+ház.
2022. jún. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!