Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt sokat mozgott,...

Szülés előtt sokat mozgott, vagy inkább lapított a babátok?

Figyelt kérdés
37 hetes vagyok napra pontosan és 2 napja nagyon sokat mozog a babám, nekifeszül a hasamnak, kinyomja magát. Előtte is csinált ilyet, de most sokkal többször. Ma többször is voltak jóslóim és 5x szaladtam nagywc-re. Lehet, hogy hamarosan szülni fogok? A fájások elmúlnak, rendszertelenek, de naponta többször jönnek
2022. nov. 4. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2x szültem. Semmivel nem mozogtak másabbul a fájásokig. Onnam meg már nem arra figyeltem
2022. nov. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

37 hetesen én még nem reménykednék.

Nekem jóslók a 36.héttől napi szinten voltak.

Sokat mozog, ez simán lehet a fronttól.

Ez még koránt sem jelent szülést

2022. nov. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyit.
2022. nov. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ugyanannyit, talán egy picit kevesebbet.
2022. nov. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2-Neked mikor indult be a szülés?

Nekem is a 36. héttől vannak a jóslóim, de ma több volt az átlagosnál. Nem reménykedek, igazából lassan úgyis eljön a nap, csak eléggé izgulok.

2022. nov. 4. 20:20
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Nekem szülés előtt egy héttel kezdett el úgy ficeregni, hogy azt hittem, hogy nem is megszületni, hanem kiszakadni fog belőlem. Jóslóim előtte már hetekkel voltak, végül 39+0 napon jött.
2022. nov. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2 vagyok


1nappal a kiírt elött.

2022. nov. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanúgy mozgott mint bármelyik nap. Jóslók is csak aznap hajnalban voltak, mikor délután megindult a szülés.
2022. nov. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jóslóim nem voltak, csak a baba nyomott odabent mindig valamit. Keveset mozgott a 38-40. héten, sokszor alig vártam hogy legalább egy picit rúgjon. 40+6 napra született, előtte két napig reggel és este 2-3 órán keresztül egybefüggően olyan bulit rendezett bent, hogy könnyeztem, annyira fájt. Durván hullámzott a hasam, hol harántba fordult, hol vissza lefelé. Az utolsó ilyennél ki is szakadt a magzatburok, akkor elcsendesedett, és mentünk szülni.
2022. nov. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!