Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek olyan, aki kissé...

Van köztetek olyan, aki kissé lapított petezsákkal kezdte a terhességét?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az nem túl jó sajnos. Korábban már volt erről kérdés. Beillesztem a linket. Olvasd el a válaszokat. Drukkolok!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2013. okt. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Itt az elozo kerdesem, van ott foto is.


www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhesseg__4876882-62-hetesen-ma-voltam-orvosnal-petezsak-kisse-lapitott-embriocsomo-volt-benne

2013. okt. 2. 18:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, nekem így kezdődött... most épp itt civakodok a kis lapos petezsákommal, hogy menjen már aludni :D!!!
2013. okt. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak nekem nem jött be a link? Amikor beírtam valami macskás téma jött fel.
2013. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhesseg__4876882-62-hetesen-ma-voltam-orvosnal-petezsak-kisse-lapitott-embriocsomo-volt-benne
2013. okt. 2. 20:58
 6/12 A kérdező kommentje:

6+2 hetesen ma voltam orvosnal. Petezsak kisse

lapitott, embriocsomo volt benne. Van okom

aggodni? Az orvos szerint sok esetben vetelessel

vegzodik.



Ez a kerdes, keressetek ra,mert valamiert nem akarja normalisan belinkelni :(

2013. okt. 2. 21:00
 7/12 anonim ***** válasza:
A lapos petezsákom most öltözik...megyünk oviba :D nekem hálisten, félre nézték!!! 5 éves kiscsaj!!!
2013. okt. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!a Lányom is lapos volt:)

Azt mondta a doki,ne fűzzünk sok reményt hozzá.Ez volt 7 hetesen.Sokat beszélgettem a babámmal akkoriban,hogy nagyon vártuk,nagyon szeretjük...stb.

10.-héten már minden rendben volt.Egy haematoma volt mellette ettől látszódott laposnak)De a vár eltűnt, a babám már 1 éves:)Semmi gond nem volt.Én hittem benne:))

2013. okt. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Gratula a gyerkocokhoz :) En egy hete voltam dokinal (akkor voltam 6+2 hetes) akkor embriocsomot,szikholyagot es kisse lapitott 5,7x15,5mm es petezsakot latott. Viszont nem felidoben fogant, hanem kesobb par nappal. (Csak akkor voltunk egyutt a parommal) Probalok remenykedni de nagyon felek :(
2013. okt. 3. 11:00
 10/12 A kérdező kommentje:
Hatha olvassa valaki ezt a kerdest akinek kesobb remenyt adhatok. Csutortokon lesz a kis lapos petezsakom 4 hetes. :)
2014. jún. 10. 04:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!