Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volna értelme így még egyszer...

Volna értelme így még egyszer természetesen szülni?

Figyelt kérdés
Az előzőnél gyakorlatilag kinyomkodták belőlem a gyereket. Utána fél évig nem kaptam levegőt rendesen. A szülésnél nem tudtam nyomni, bekábultam a fájdalomtól, igazából alig emlékszem valamire mintha jelen se lettem volna. Arra emlékszem h káromkodnak h miert nem nyomok. Namármost ennek semmi értelme nem lenne mégegyszer gondolom, inkább császar,nem?
2022. nov. 17. 11:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Ennek valóban nincs értelme újra (és nagyon sajnálom, és felháborító). De az egy másik szülés lesz! Ha lehet, máshol...
2022. nov. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%

Nincs 2 egyforma szülés, ahogy 2 egyforma terhessé fog sem.

Én elmondanám az aggodalmam az orvosomnak (ha programcsászárt akarsz amúgy kell hozzá egy) és megkérdezném a véleményét.

2022. nov. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Ezen a helyen nem. Megoldható most is a másik kórház, a támogató légkör. Szülhetsz otthon is, ott ilyesmi sosem fordulhatna elő. Vagy magánklinikán, külföldön, vagy ahol akarsz. Egyik se ritkaság.
2022. nov. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Igazából nem annyira hibáztatom őket,mert valahogy csak ki kellett jönnie a gyereknek. Én tulajdonképpen ájult/sokkos voltam,vagy nem tudom mi ennek az állapotnak a neve.

Tehát gondolom ez a nyomkodás és a császár volt a 2 opció. De a tüdőm,bordám eléggé megsínylette.

2022. nov. 17. 12:21
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Öszintén szólva az elsönél lett volna erösen indokolt a császár, nem ilyen barbár módszereket használni. Szóval nyugodtan hibáztasd öket, mert nem ez volt a normális megoldás.

Most meg mindenképpen keresnék a helyedben egy kompetens orvost/kórházat, ahol nem így bánnak veled.

2022. nov. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Az első hasból préselős volt, vákuumosan..


2. Pedig alig 3 h a méhlepénnel együtt, 10 p alatt pedig kinn volt.. az orvos épp csak rámnézett..

2022. nov. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azt hiszem,mar kint volt a feje és azért nem császároztak? Egyedül voltam bent kísérő nélkül. Azota próbálom összerakni, mi történt. Hat,azt hiszem,már sosem fogom megtudni. Ilyen pár másodperces snittekre emlékszem a 12 órából. A zárojelentésen az van,hogy komplikációmentes szülés.
2022. nov. 17. 13:00
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

6. Vagyok..

Már tudom, hogy az elsőnél nem volt tolófájásom egyébként..semmi

2022. nov. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

6-8 vagyok.. ha benn van a méhszájnál a feje ott már nincs császár..


Sajnos attól, hogy te rosszul érezted magad..beszűkült a tudatállapotod, még nem számít komplikációnak..

2022. nov. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az azért tuti, hogy a következő magánban lesz. Mindent összevetve, élünk, de azért ez így elég snassz volt...
2022. nov. 17. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!