Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volna értelme így még egyszer...

Volna értelme így még egyszer természetesen szülni?

Figyelt kérdés
Az előzőnél gyakorlatilag kinyomkodták belőlem a gyereket. Utána fél évig nem kaptam levegőt rendesen. A szülésnél nem tudtam nyomni, bekábultam a fájdalomtól, igazából alig emlékszem valamire mintha jelen se lettem volna. Arra emlékszem h káromkodnak h miert nem nyomok. Namármost ennek semmi értelme nem lenne mégegyszer gondolom, inkább császar,nem?
2022. nov. 17. 11:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%
Azért mielőtt azonnal sokan az adott intézményt fikázza szerintem érdemes megnézni a másik oldalt is. A leírtak alapján konkrétan a baba életét mentették meg a nyomkodással... ebben a szituációban senki nem hibás, előre senki nem számíthatott arra, hogy a kérdező, hogy fog reagálni és amikor úgy alakult a szitu már vissza nem lehetett szívni a gyereket. Nem mondom, hogy sok esetben nem gázos a helyzet az egészségügyben és sokszor gáz, ahogy az emberrel viselkednek DE ne az legyen már az első reakció, hogy szapulunk. Értelemszerűen mostmár tapasztaltabb vagy a témában, az első szülés tapasztalatátezt el kell mondani az orvosnak, hogy ő mit gondol.
2022. nov. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én nem hibáztatom őket egyáltalán. A stílusuk borzalmas volt szülés után is, de ilyen keserű vénasszonyok voltak, szóval nem érdekel, egyenek kefét. Az viszont jó lenne, ha nem fordulna elő ilyen nyomás mégegyszer, mert elég rossz volt sípoló levegővétellel élni hónapokig. Én sem lettem fiatalabb, félek,hogy még rosszabb lenne ha megint szétnyomkodnának. Sok mindent össze lehet rakni egy emberen,de a tüdőt azt nehezen..
2022. nov. 17. 14:58
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs két egyforma szülés.
2022. nov. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

11-gyel maximálisan egyetértek


Én aokat fizettem mégis nYomkodtak


Nekem 4,5 év utàn is fáj eg helyen a hasizmom

2022. nov. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
85%

jó lenne, ha nem fordulna elő ilyen nyomás mégegyszer,


Akkor legközelebb mondd meg, hogy neked teljesen elég, ha csak a feje van kint.

2022. nov. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
96%
Biztos, hogy a császárt választanám, magánban tudsz választani.
2022. nov. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!